Kód: PHI55010SKKM ID: 1571609

Sada Philips náhradních autožárovek H1/H7 (55010SKKM)

súprava náhradných autožiaroviek • typ hlavnej žiarovky halogénová H1/H7 • určenie žiaroviek v súprave: stretávacie svetlá, diaľkové svetlá, predné/zadné smerové svetlá, postranné smerové svetlá,...

? 12,79 € Ušetríte: 2,00 € (15%)
10,79 €
u vás už 01.12.

Všetko o produkte

súprava náhradných autožiaroviek • typ hlavnej žiarovky halogénová H1/H7 • určenie žiaroviek v súprave: stretávacie svetlá, diaľkové svetlá, predné/zadné smerové svetlá, postranné smerové svetlá, predné/zadné hmlové svetlá, svetlá pre cúvanie, brzdové svetlá, zadné svetlá, parkovacie svetlá, osvetlenie interiéru, osvetlenie evidenčného čísla • napätie 12 V • kompaktné, odolné vyhotovenie (škatuľka)

Philips H1/H7 (55010SKKM)


Náhradné žiarovky síce už nie sú súčasťou zákonnej povinnej výbavy, ale každý vodič vie, že do auta patria. Niektoré zo svetiel sú pre bezpečnosť prevádzky zásadné, a ak chcete v jazde pokračovať, žiarovku vymeniť musíte.


Philips je expert na osvetlenie domácností, podnikov aj automobilov a ponúka praktickú súpravu, ktorá obsahuje najpoužívanejšie autožiarovky a náhradné poistky. Hlavné žiarovky v súprave sú typ H1 a H7 (halogénové). Žiarovky v súprave sú určené pre stretávacie svetlá, diaľkové svetlá, predné/zadné smerové svetlá, postranné smerové svetlá, predné/zadné hmlové svetlá, svetlá pre cúvanie, brzdové svetlá, zadné svetlá, parkovacie svetlá, osvetlenie interiéru a osvetlenie registračnej značky.


Škatuľka, v ktorej sú žiarovky umiestnené, je kompaktná a skvele sa zmestí do batožinového priestoru alebo priehradky spolujazdca. Zároveň je dostatočne robustná a odolná na to, aby ochránila žiarovky pred poškodením.

Technické parametre

Ďalšie parametre
Typ H7
Značky Philips
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 9.7 cm
Výška výrobku 5.5 cm
Hĺbka výrobku 9.1 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg

Uživateľské recenzie - Sada Philips náhradních autožárovek H1/H7 (55010SKKM)

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

0

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 užívateľov

Technické parametre

Typ H7
Značky Philips
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Šírka výrobku 9.7 cm
Výška výrobku 5.5 cm
Hĺbka výrobku 9.1 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg