Kód: AEGL8FEC68SCSET1 ID: 1474989

Set výrobkov AEG L8FEC68SC + T8DEC68SC

spredu plnená práčka • energetická trieda B • kapacita 8 kg • hlučnosť 75 dB pri odstreďovaní • 1 600 ot./min • para proti pokrčeniu • ÖKOMix k rovnomernému rozprestreniu prášku • odložený...

doprava zadarmo AŽ 200 € SPÄŤ
? 1 774,00 € Ušetríte: 315,00 € (17%)
1 459,00 €
u vás už 09.12.

Všetko o produkte

spredu plnená práčka • energetická trieda B • kapacita 8 kg • hlučnosť 75 dB pri odstreďovaní • 1 600 ot./min • para proti pokrčeniu • ÖKOMix k rovnomernému rozprestreniu prášku • odložený štart sušička bielizne • kapacita 8 kg • energetická trieda A +++ • 10 rokov záruka na motor • systém AbsoluteCare® - zaistí najlepšiu starostlivosť pre všetky druhy materiálov • technológia SensiDry® - pre bezpečné sušenie pri nízkych teplotách • technológia ProSense® - pre najšetrnejšie starostlivosť a úsporu vody a energie • filtračný systém ÖKOFlow - prepracovaný a extrémne účinný filtračný systém • osvetlenie bubna • LCD displej • V x Š x H: 85 × 59,6 × 66,3 cm


Práčka AEG L8FEC68SC, biela/nerez


Bez práčky si už takmer nikto z nás nedokáže predstaviť život. Ručné pranie je nielen veľmi náročné na čas a energiu, ale aj spotrebuje veľké množstvo vody, a ak sa vám naraz nakope väčšie množstvo bielizne, je skutočne potrebné využiť pomoc tohto spotrebiča. Nie je preto prekvapením, že práčka je už základnou výbavou každej domácnosti. Ak aj vy hľadáte kvalitného pomocníka, ktorý sa postará o bielizeň vašu aj ostatných členov domácnosti, vyskúšajte AEG. Práčka s predným plnením je vytvorená v elegantnom bielom prevedení, ktoré sa skvele hodí do každého typu kúpeľne. O vzhľad ide ale až na druhom mieste. Najdôležitejšie sú vlastnosti a funkcie, ktorými práčka disponuje. Nemusíte mať obavy, že by počas prania došlo k zničeniu vašej obľúbenej blúzky alebo šiat. Práčka sa šetrne postará o každý typ tkaniny, ktorý do nej vložíte. Technológia ÖKOMix zaistí dôkladné premiešanie pracieho prostriedku s vodou, aby došlo k jeho rovnomernému rozprestretiu po celom objeme bubna, a to aj pri krátkych programoch.


 
  


Doživotná záruka


Spoločnosť AEG poskytuje k tomuto spotrebiču doživotnú záruku na ÖKOInvertor.


 


 


Práčka AEG s technológiou ÖKOMix premieša prášok s vodou tak, aby sa dostal rovnomerne do všetkých častí bubna. 

 


Krátky program


Potrebujete svoju bielizeň rýchlo k dispozícii? Využite program ÖkoPower. Ten po iba 59 minútach prania pri 30° ponúkne kvalitné výsledky, ako by sa pralo pri dvojnásobnej teplote.


AEG ÖKOMix L8FBC69SCA
 


Žiadne krčenie


Využite možnosti zakončiť prací cyklus parou. Tá sa postará o urovnanie pokrčených látok, aby ste sa mohli radšej venovať príjemnejším činnostiam ako žehlenie. Bielizeň bude vyzerať skvele aj bez vášho pričinenia.


AEG ÖKOMix L8FBC69SCA
 


 


AEG L8FEC68SC, bílá/nerez


Ochrana jemnej bielizne


Práčka sa spoľahlivo a šetrne postará o vaše drahocenné oblečenie, aj keby ste do nej dali svoju najobľúbenejšiu jemnú blúzku. Prací prostriedok a aviváž sú dôkladne premiešané s vodou, čím nedochádza k strate kvality ani po mnohých praniach.


 


AEG L8FEC68SC, bílá/nerez


 


Tichá prevádzka


Iba 75 dB pri odstreďovaní. To sú údaje, s ktorými môžete práčku bez zábran pustiť aj večer, bez toho aby ste jej chodom rušili susedov v byte pod vami.


 


 
 


Technológia ProSteam®: parné osvieženie pre vašu bielizeň

 


Technológia ÖKOMix: perfektne vypraná bielizeň pri 30 stupňoch

Sušička AEG T8DEC68SC, biela/nerez


Umývačka za vás umyje riad, práčka vyperie bielizeň... ale čo so sušením? Zavesiť všetku bielizeň, ktorú ste vyprali počas dvoch alebo troch pracích cyklov, zaberie veľa času a energie. Bielizeň je navyše pokrčená a vás tak čaká ďalšie kolo žehlenia. Tomu všetkému ale môžete predísť. Stačí si zaobstarať kvalitnú a výkonnú sušičku bielizne, ktorá sa o vaše drahocenné kúsky oblečenia aj o iné látky postará šetrne, ale účinne. Spoločnosť AEG ponúka voľne stojacu sušičku v krásnom bielom prevedení s výraznými nerezovými detailmi, ktoré krásne rozžiaria miestnosť, predovšetkým však ponúkne to, čo najviac potrebujete. Odvedie za vás kvalitnú prácu a bielizeň zanechá čerstvú, prevoňanú a narovnanú tak, že sa s žehlením budete musieť zdržiavať naozaj len u tých najodolnejších kúskov. Sušička sa pýši vysokou kapacitou 8 kg, ktorá bohato pokryje objem čistej bielizne celej rodiny. Chod spotrebiča vás nielen že nezruinuje, ale dokonca s ním aj ušetríte, a to až 40% energie. Všetko nastavenie vidíte prehľadne na vstavanom veľkom LCD paneli.


 


Záruka 10 rokov na invertor motor


Spoločnosť AEG ponúka záruku 10 rokov na invertor motor vášho spotrebiča.


 


Usuším vám bielizeň lepšie a rýchlejšie ako samotný svieži vonkajší vánok!

 


Strážcovia oblečenia


Modelový rad Strážcovia oblečenia je ideálny do každej domácnosti. Práčky aj sušičky sa spoľahlivo postarajú o vašu bielizeň, či už máte v bubne tuhé prestieradlá alebo jemné blúzky. Každý strážca (model práčky či sušičky) disponuje svojou vlastnou superschopnosťou, technológiou, s ktorou dosiahne mimoriadne výsledky. Všetci Strážcovia sa pýšia jednoduchým ovládaním, ktoré zvládne skutočne každý.

 


Technológia ProSense


Prístroj sa vám o vaše oblečenie postará šetrne, a pritom účinne. Unikátna technológia ProSense najprv zváži, koľko bielizne sa vnútri bubna nachádza. Podľa nameraných výsledkov potom prispôsobuje dĺžku sušenia a spotrebu energie, aby došlo k rýchlemu a dôkladnému usušeniu bez poškodenia tkanín.

  


Na všetky tkaniny


Svoju bielizeň môžete sušičke zveriť bez obáv o to, že by došlo k zničeniu tkanín. Šetrne sa postará aj o veľmi jemné látky vrátane hodvábu alebo vlny.


  


Nízke teploty


K bezpečnému sušeniu dochádza aj s využitím nízkych teplôt. O bielizeň bude skvele postarané s technológiou SensiDry a navyše peniaze za ušetrené teplo môžete vynaložiť na seba a kúpiť si pekný darček. 
  


Účinný filter


Filtračný systém ÖKOFlow je veľmi dobre dostupný a ľahko sa čistí. Zatiaľ čo iné modely obsahujú viac filtrov, tu vystačí jediný, bez toho aby pritom došlo ku kompromisom vo kvalite či dobe sušenia.


 
 


Kratšie sušiace programy


Sušička sa pýši vylepšeným tokom vzduchu. Vďaka tomu sú sušiace programy skrátené, pričom o oblečenie je postarané s výbornou starostlivosťou. Senzor sníma vlhkosť, podľa ktorej upraví čas sušenia.


Technické parametre

Ďalšie parametre
Značky AEG
Rozmery balenia
Šírka výrobku 90.0 cm
Výška výrobku 65.0 cm
Hĺbka výrobku 80.0 cm
Hmotnosť výrobku 145.0 kg

Uživateľské recenzie - Set výrobkov AEG L8FEC68SC + T8DEC68SC

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

0

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 užívateľov

Príslušenstvo

Technické parametre

Značky AEG
Šírka výrobku 90.0 cm
Výška výrobku 65.0 cm
Hĺbka výrobku 80.0 cm
Hmotnosť výrobku 145.0 kg