Kód: WHIAKZ96270IXSET1 ID: 1600727

Set výrobkov Whirlpool AKZ9 6270 IX + WB S2560 NE

vstavaná multifunkčná rúra • pyrolytické čistenie • technológia 6. zmysel (prednastavené cykly prípravy jedla) • gril (2 450 W) • energetická trieda A+ • objem rúry 73 l • ventilátor • displej •...

doprava zadarmo
862,44 €
očakáváme 08.12.

Všetko o produkte

vstavaná multifunkčná rúra • pyrolytické čistenie • technológia 6. zmysel (prednastavené cykly prípravy jedla) • gril (2 450 W) • energetická trieda A+ • objem rúry 73 l • ventilátor • displej • maximálna pracovná teplota: 250 °C • detská poistka indukčná varná doska • príkon 7 200 W • šírka 59 cm • sklokeramika • 4 varné zóny • dotykové ovládanie • časovač • detská poistka • 6. zmysel • signalizácia zvyškového tepla • Power Booster • PowerManagement

Whirlpool AKZ9 6270 IX


Whirpool predstavuje skvele vybavenú rúru AKZ9 6270 IX s objemom 73 litrov, pyrolitickým čistením a technológiou šiesty zmysel. Okrem vyspelých technológií zaujme aj skvelým spracovaním (napríklad dvierkami s tichým dovieraním Soft Closing) či dlhodobou úsporou spojenou s triedou A+.


Jednoduchá údržba


Kvalitná rúra, ako je AKZ9 6270 IX, vás ohromí nielen pri pečení, ale aj pri údržbe. Samočistiaci systém Pyrolýza spáli pri vysokej teplote nečistoty vo vnútri rúry, takže vám ušetrí prácu s jej čistením.


Pečenie vám pôjde samo


Hlavná je ale príprava jedla, čo je disciplína, v ktorej rúra exceluje aj vďaka technológii 6. zmysel, ktorá po zvolení receptu zabezpečí všetko ostatné – ušetrí vás nastavovanie a neustále stráženie stavu jedla. Navyše je rúra vďaka technológii Ready2Cook veľmi rýchlo predhriata. Nemusíte čakať a ušetríte až pätinu energie a dokonca až štvrtinu času potrebného na prípravu jedla.


Rúra ponúka hneď tri úrovne pečenia, aby ste mohli pripravovať väčšie množstvo jedál naraz, takže sa nestratí ani vo veľkých domácnostiach. Veľmi užitočný je aj gril vhodný na prípravu mäsa či údenín a ďalších pochúťok, ktoré si zamilujete.


Intuitívna obsluha


A ako sa všetky funkcie ovládajú? Nebudete pred každým pečením tráviť hodiny nad návodom? Našťastie nie – Whirlpool si dal záležať na jednoduchom, intuitívnom ovládaní s centrálnym kolieskom a praktickým čiernobielym grafickým displejom. Rúra je teda nielen múdra a praktická, ale ešte sa s ňou pracuje ľahko a rýchlo. A to je presne to, čo chcete!
 


Kľúčové vlastnosti:


 • Skvele vybavená vstavaná rúra s objemom 73 l
 • Povrchová úprava proti odtlačkom prstov
 • Technológia 6. zmysel: stačí zvoliť recept a všetko ostatné zariadi rúra za vás
 • Funkcia Cook3: môžete piecť až tri rôzne jedlá naraz
 • SoftClosing systém: pre tiché dovieranie dvierok
 • Program Ready2Cook: urýchlenie pečenia a úspora energie
 • Teleskopické výsuvy pre lepšiu manipuláciu


Whirpool predstavuje skvele vybavenú rúru AKZ9 6270 IX s objemom 73 litrov, pyrolitickým čistením a technológiou 6. zmysel.

 


Stavte na technológiu, ktorá myslí za vás


Ako zariadiť, aby doma pripravovaný pokrm vyvolal skutočný kulinársky pôžitok? Stačí zapnúť 6. zmysel a tešiť sa na dokonalé výsledky pečenia. Pomocou špeciálnych senzorov sa odhadne hmotnosť pokrmov a určí teplota aj čas pečenia s následným riadením celého postupu. O zostatkovom čase prípravy vás bude priebežne informovat moderný a intuitívny displej.

 


Pečenie až 3 rôznych pokrmov súčasne


Keby pečenie bolo športovou disciplínou, Cook3 by nepochybne vystupoval v roli šampióna! Vďaka tejto funkcii môžete na troch rôznych úrovniach rúry pripravovať až tri rôzne pokrmy naraz, bez rizika zmiešania chutí či vôní. Výsledok takého pečenia je jasný: 3:0 pro Cook3.

 


Ideálne prepečenie zo všetkých strán


S teplovzdušnou funkciou rúry Whirlpool pripravíte vaše obľúbené pokrmy ešte lepšie a rýchlejšie. Ventilátor v spojení s kruhovým výhrevným telesom rozvádza horúci vzduch po celom vnútornom priestore rúry tak, aby bola zaručená rovnomerná tepelná úprava jedla zo všetkých strán súčasne a v kratšom čase!

 


Pečenie bez predohrevu – úspora času a energie


Ako skrátiť čas pečenia? Je to jednoduché, a to aj pri veľkom hlade! Vďaka funkcii Ready2Cook vložíte pokrm do rúry aj bez predohrievania. Dosiahnete úžasné výsledky pri kratšej dobe pečenia a ušetríte energiu.

 


Čistenie rúry nemusí byť nič zložité


Odhaľte extrémne účinný spôsob, ako odstrániť aj tie najodolnejšie nečistoty v rúre a navrátiť jej niekdajší lesk. Zapnite program pyrolytického čistenia a nechajte rúru zahriať približne na 500 °C, kedy sa nečistoty premenia na ľahko odstrániteľný popol.

 


Bezpečná manipulácia


Na pohodlie a bezpečnosť pri pečení netreba nikdy zabúdať. Preto sú rúry Whirlpool vybavené teleskopickými výsuvmi, ktoré zaručujú spoľahlivé usadenie plechu a jeho jednoduché vysunutie bez rizika vypadnutia či bolestivého popálenia.

 


Drobný detail pre väčšie pohodlie


Veľmi dobre vieme, že v kuchyni záleží na každom detaile. Rúra je vybavená špeciálnymi pántami, ktoré umožňujú ľahké a tiché zatváranie pre ešte väčšie pohodlie používateľa.

 


Nemusíte sa báť ani o najmenších kuchárov


Rúra je vybavená dodatočnou ochranou v podobe zablokovania ovládacieho panelu. Keď chcete zabrániť zmenám aktuálneho nastavenia rúry, stačí na niekoľko sekúnd podržať príslušné tlačidlá.

 


Lesk bez odtlačkov prstov


Práve ste upratali celú kuchyňu, ale na rúre je stále vidno odtlačky prstov? To je už minulosťou. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave proti odtlačkom prstov zostane povrch rúry stále čistý a bez odtlačkov.

 


Zníženie výdavkov za elektrinu


Rúra Whirlpool OASKP8V1IX spotrebuje o 30 % menej elektrickej energie než štandardné spotrebiče v energetickej triede A, a to bez akýchkoľvek dopadov na jej mimoriadne schopnosti.

 


Dostatok priestoru na veľké pečenie


Veľký vnútorný objem 73 litrov spoločne s 5 rôznymi úrovňami pečenia znamená pohodlie pri varení obľúbených pokrmov každého člena Vašej rodiny, akokoľvek veľkej. Navyše tým najjednoduchším a najrýchlejším spôsobom bez kompromisov.

Whirlpool WB S2560 NE, černáWhirlpool WB S2560 NE, čierna


Nestrácajte čas varením. S indukčnou varnou doska Whirlpool WB S2560 NE bude príprava akéhokoľvek jedla rýchlejšia a jednoduchšia než predtým. Tento spotrebič má celkový príkon až 7 200 W a disponuje radom praktických funkcií, ktoré vám prácu s ním ešte viac uľahčia.


18 stupňov výkonu


Na výber budete mať z 18 rýchlostí ohrevu. Jeho intenzitu tak ľahko prispôsobíte na mieru danému pokrmu. Výkon sa nastavuje pomocou dotykového ovládača so sliderom, ktorý sa nachádza v prednej časti zariadenia. Ovládanie jednotlivých platničiek tak budete mať na dosah ruky.


Štýlový dizajn


Tento model je vyrobený z odolného sklokeramického materiálu SchottCeran v čiernej farbe. Má šírku 59 cm a vďaka vyhotoveniu bez rámčekov zapadne do akejkoľvek kuchyne.


K dispozícii vám budú 4 indukčné platne s priemerom 145, 210 a 2× 180 mm. Môžete tak používať rôzne veľkosti riadu a zároveň šetriť energiou. Najväčšia varná zóna má výkon 3 000 W.

 


Kľúčové vlastnosti


 • Príkon až 7 200 W: zaistí rýchle zahriatie akékoľvek suroviny
 • 4 zóny: k dispozícii vám budú platničky rôznych priemerov pre malý i veľký riad
 • Dotykové ovládanie: umožňuje intuitívne nastavenie výkonu a funkcií
 • 6. zmysel: vyberte si zo 4 programov od rozpúšťania po udržiavanie teploty
 • Časovač: automaticky ukončí ohrev po vami prednastavenej dobe

 


Program 6. zmysel vám uľahčí prácu pomocou 4 nízkoteplotných funkcií.

 


Intuitívne varenie prináša viac času pre seba


Objavte unikátny dizajn Absolute a spoznajte kombináciu nadčasového vzhľadu a intuitívneho ovládania. Nemusíte robiť kompromisy medzi krásnym dizajnom a pokročilými možnosťami varenia.

 


Technológia 6. zmysel vám uľahčí varenie


Technológia 6. ZMYSEL prináša štyri prednastavené funkcie varenia: Udržiavanie v teple, Dusenie, Rozpúšťanie a Uvedenie do varu. Stačí zvoliť požadovaný spôsob varenia a doska automaticky nastaví ideálnu úroveň výkonu.

  


Udrží vaše jedlo stále teplé


Funkcia Udržiavania v teple zachováva ideálnu teplotu jedla po skončení varenia bez rizika pripálenia.

 


Rovnomerne a bez obáv jediným kliknutím


Funkcia Rozpúšťania uvedie suroviny (napr. čokoládu alebo maslo) do ideálnej teploty na roztavenie s minimálnym rizikom pripaľovania alebo nerovnomerného uľpievania na stenách riadu.

 


Pomalé varenie bez rizika pripálenia


Funkcia Dusenia je vhodná na pokrmy, ktoré je nutné variť pozvoľna. Zabezpečí pomalé odparovanie tekutín a udržiava jedlo šťavnaté bez toho, aby dochádzalo k jeho pripaľovaniu a vysúšaniu.

 


Uvedenie vody do varu a jeho udržiavanie


Funkcia Uvedenia do varu privedie vodu do bodu varu účinne a rýchlo a zároveň zabraňuje pretečeniu aj zbytočnému plytvaniu energiami.

 


Praktické spojenie dvoch varných zón do jednej


Dve varné zóny sa dajú používať samostatne, avšak keď chcete použiť veľké hrnce, môžete ich jednoducho spojiť.

 


Možnosť nastaviť pri prvom zapnutí maximálny výkon dosky, ktorý nebude nikdy prekročený


Sami rozhodnete o maximálnom výkone vašej indukčnej varnej dosky: 2,5 kW, 4,0 kW, 6,0 kW alebo 7,2 kW. Po nastavení požadovaného maximálneho výkonu varná doska automaticky upravuje rozdeľovanie výkonu medzi platne tak, aby určená hraničná hodnota nebola prekročená. Vaša domáca sieť tak nebude nikdy preťažená, kým vy budete môcť využívať všetky funkcie ponúkané indukčnou varnou doskou.

 


Špeciálna konštrukcia umožňuje inštaláciu varnej dosky v dokonalej rovine s kuchynskou linkou


Vďaka špeciálnej konštrukcii sa doska vkladá priamo do výrezu v kuchynskej linke, vďaka čomu je s ňou v dokonalej rovine a prináša nielen estetické, ale aj praktické riešenie pri čistení.

 


Jednoduchá inštalácia a čistý dizajn


Absencia čelného odvetrávania znamená veľmi jednoduchú inštaláciu bez potreby ďalších úprav kuchynskej linky.

 


Pri výmene dosky nie sú nutné žiadne úpravy ani prispôsobenie


Indukčnú varnú dosku Whirlpool ľahko umiestnite do otvoru po plynovej doske. Výrez nemusíte meniť. Vďaka technológii riadenia príkonu nie sú nutné ani žiadne úpravy elektroinštalácie. Vychutnajte si pohodlné používanie, jednoduché čistenie, bezpečnosť a rýchlosť indukčnej varnej dosky.

 


Vyžaduje len minimálnu hrúbku pracovnej dosky


Pri inštalácii bez rúry na pečenie predstavuje minimálna požadovaná hrúbka pracovnej dosky 12 mm, teda 28 mm v prípade inštalácie nad rúrou.

 


Úplné zablokovanie ovládacích prvkov varnej dosky


Možnosť zablokovania ovládania varnej dosky zabráni deťom zapínať spotrebič a meniť vybrané parametre. Nemusíte sa tak báť o bezpečnosť svojich detí v kuchyni.

 


Pre rýchlejšie a úspornejšie varenie


Potrebujete uvariť vodu, ale nemáte čas? Indukčná varná doska dokáže uviesť vodu do varu o veľmi krátkom čase a potom udržiava teplotu varu pri súčasnom znížení spotreby elektrickej energie.

 


Skráťte čas varenia vďaka pokročilej indukčnej technológii


S indukčnou technológiou dokáže varná doska priviesť do varu 2 litre vody už za 4 minúty pri odbere 230 W, čo je výrazne úspornejšie než pri použití iných technológií.

 


* Výrobca si vyhradzuje právo na zmenu dizajnu, funkcií a softvéru bez oznámenia. Vizuálne materiály slúžia výhradne pre názornú ukážku. Pre podrobné informácie môžete kontaktovať call centrum výrobcu 0850 003 007.

Technické parametre

Ďalšie parametre
Spotrebiče v sete indukčná deska, vstavaná rúra
Značky Whirlpool
Rozmery balenia
Šírka výrobku 64.0 cm
Výška výrobku 67.0 cm
Hĺbka výrobku 65.0 cm
Hmotnosť výrobku 28.2 kg

Uživateľské recenzie - Set výrobkov Whirlpool AKZ9 6270 IX + WB S2560 NE

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

0

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 užívateľov

Technické parametre

Spotrebiče v sete indukčná deska, vstavaná rúra
Značky Whirlpool
Šírka výrobku 64.0 cm
Výška výrobku 67.0 cm
Hĺbka výrobku 65.0 cm
Hmotnosť výrobku 28.2 kg

Odporúčame prikúpiť

Montáž výrobků v setu 119,99 €