Kód: WHIOASKP8V1IXSET1 ID: 1600723

Set výrobkov Whirlpool OAS KP8V1 IX + WB S2560 NE

vstavaná teplovzdušná rúra • kruhové výhrevné teleso • energetická trieda A+ • parná technológia steam • objem 71 l • najvyššia teplota 250 °C • 8 programov • pyrolýza indukčná varná doska • príkon 7...

doprava zadarmo
? 728,00 € Ušetríte: 220,42 € (30%)
507,58 €
u vás už 10.12.

Všetko o produkte

vstavaná teplovzdušná rúra • kruhové výhrevné teleso • energetická trieda A+ • parná technológia steam • objem 71 l • najvyššia teplota 250 °C • 8 programov • pyrolýza indukčná varná doska • príkon 7 200 W • šírka 59 cm • sklokeramika • 4 varné zóny • dotykové ovládanie • časovač • detská poistka • 6. zmysel • signalizácia zvyškového tepla • Power Booster • PowerManagement

Vestavná troubaWhirlpool W Collection OAS KP8V1 IX, nerez


Vstavaná teplovzdušná rúra s pyrolytickým čistením v energetickej triede A+ sa bude perfektne vynímať vo vašej kuchyni. Napevno si ju integrujete do svojej kuchynskej linky a budete ju mať k dispozícii každý deň na pečenie mäsa alebo sladkých dezertov. Táto rúra v nerezovom dizajne využíva steam parnú technológiu pre zdravú prípravu jedál na pare, ktoré si uchovávajú svoje vitamíny. Do spodnej časti studenej rúry nalejete pitnú vodu a zvolíte funkciu zodpovedajúcu spôsobu prípravy daného pokrmu, ako sú napríklad ryby. Vďaka chladiacemu ventilátoru sa nemusíte obávať popálenia pri kontakte s dverami rúry, keďže zabezpečuje cirkuláciu vzduchu medzi sklami a tie tak zostávajú bezpečné pre kontakt.


Multifunkčná výbava


Vhodnú teplotu a jeden z 8 programov si volíte za pomoci zápustných otočných gombíkov. Vďaka svojmu objemu až 71 litrov sa rúra hodí do rodinných domácností so štyrmi a viacerými členmi, môžete využiť aj súbežnú prípravu rôznych druhov jedál na viacerých úrovniach pri rovnakej teplote. Ventilátor s výhrevným telesom umožňuje rovnomerné rozdelenie tepla v celej rúre a ani pri použití viacerých plechov naraz nehrozí zmiešanie vôní. Zároveň tým šetríte čas aj spotrebovanú energiu. Môžete tak piecť spoločne napríklad mäso k nedeľnému obedu aj buchtu k popoludňajšej káve. Starosti si nemusíte robiť ani s následnou údržbou rúry. Program pre samočistenie rúry urobí všetku prácu za vás, trvá 2 až 3 hodiny podľa miery znečistenia.
 


Kľúčové vlastnosti:


 • Skvele vybavená vstavaná rúra s objemom 71 l
 • Intuitívne ovládanie, 8 prednastavených programov
 • Povrchová úprava proti odtlačkom prstov
 • Teleskopické výsuvy pre lepšiu manipuláciu
 • Program pyrolytického čistenia: pre jednoduchú údržbu
 • Parná technológia Steam: pre zdravšie varenie

Dokonalý dizajn a pohodlná príprava pokrmov.

 


Ideálne prepečenie zo všetkých strán


S teplovzdušnou funkciou rúry Whirlpool pripravíte vaše obľúbené pokrmy ešte lepšie a rýchlejšie. Ventilátor v spojení s kruhovým výhrevným telesom rozvádza horúci vzduch po celom vnútornom priestore rúry tak, aby bola zaručená rovnomerná tepelná úprava jedla zo všetkých strán súčasne a v kratšom čase!

 


Čistenie rúry nemusí byť nič zložité


Odhaľte extrémne účinný spôsob, ako odstrániť aj tie najodolnejšie nečistoty v rúre a navrátiť jej niekdajší lesk. Zapnite program pyrolytického čistenia a nechajte rúru zahriať približne na 500 °C, kedy sa nečistoty premenia na ľahko odstrániteľný popol.

 


Bezpečná manipulácia


Na pohodlie a bezpečnosť pri pečení netreba nikdy zabúdať! Preto sú rúry Whirlpool vybavené teleskopickými výsuvmi, ktoré zaručujú spoľahlivé uchopenie plechu a jeho jednoduché vysunutie bez rizika vypadnutia či bolestivého popálenia.

 


Lesk bez odtlačkov prstov


Práve ste upratali celú kuchyňu, ale na rúre je stále vidno odtlačky prstov? To je už minulosťou. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave proti odtlačkom prstov zostane povrch rúry stále čistý a bez odtlačkov.

 


Zníženie výdavkov za elektrinu


Rúra Whirlpool OASKP8V1IX spotrebuje o 30 % menej elektrickej energie než štandardné spotrebiče v energetickej triede A, a to bez akýchkoľvek dopadov na jej mimoriadne schopnosti.

 


Priestor nevyhnutný pre tie najlepšie výsledky varenia


Veľký vnútorný objem 71 litrov spoločne s 5 rôznymi úrovňami pečenia znamená pohodlie pri varení obľúbených pokrmov každého člena Vašej rodiny, akokoľvek veľkej. Navyše tým najjednoduchším a najrýchlejším spôsobom bez kompromisov.

  


 


Extra záruka 5 rokov


Výrobca poskytuje záruku 5 rokov na motor ventilátora spotrebiča, ktorú zákazník získa po registrácii spotrebiča na stránke výrobcu.


 


 
Whirlpool WB S2560 NE, černáWhirlpool WB S2560 NE, čierna


Nestrácajte čas varením. S indukčnou varnou doska Whirlpool WB S2560 NE bude príprava akéhokoľvek jedla rýchlejšia a jednoduchšia než predtým. Tento spotrebič má celkový príkon až 7 200 W a disponuje radom praktických funkcií, ktoré vám prácu s ním ešte viac uľahčia.


18 stupňov výkonu


Na výber budete mať z 18 rýchlostí ohrevu. Jeho intenzitu tak ľahko prispôsobíte na mieru danému pokrmu. Výkon sa nastavuje pomocou dotykového ovládača so sliderom, ktorý sa nachádza v prednej časti zariadenia. Ovládanie jednotlivých platničiek tak budete mať na dosah ruky.


Štýlový dizajn


Tento model je vyrobený z odolného sklokeramického materiálu SchottCeran v čiernej farbe. Má šírku 59 cm a vďaka vyhotoveniu bez rámčekov zapadne do akejkoľvek kuchyne.


K dispozícii vám budú 4 indukčné platne s priemerom 145, 210 a 2× 180 mm. Môžete tak používať rôzne veľkosti riadu a zároveň šetriť energiou. Najväčšia varná zóna má výkon 3 000 W.

 


Kľúčové vlastnosti


 • Príkon až 7 200 W: zaistí rýchle zahriatie akékoľvek suroviny
 • 4 zóny: k dispozícii vám budú platničky rôznych priemerov pre malý i veľký riad
 • Dotykové ovládanie: umožňuje intuitívne nastavenie výkonu a funkcií
 • 6. zmysel: vyberte si zo 4 programov od rozpúšťania po udržiavanie teploty
 • Časovač: automaticky ukončí ohrev po vami prednastavenej dobe

 


Program 6. zmysel vám uľahčí prácu pomocou 4 nízkoteplotných funkcií.

 


Intuitívne varenie prináša viac času pre seba


Objavte unikátny dizajn Absolute a spoznajte kombináciu nadčasového vzhľadu a intuitívneho ovládania. Nemusíte robiť kompromisy medzi krásnym dizajnom a pokročilými možnosťami varenia.

 


Technológia 6. zmysel vám uľahčí varenie


Technológia 6. ZMYSEL prináša štyri prednastavené funkcie varenia: Udržiavanie v teple, Dusenie, Rozpúšťanie a Uvedenie do varu. Stačí zvoliť požadovaný spôsob varenia a doska automaticky nastaví ideálnu úroveň výkonu.

  


Udrží vaše jedlo stále teplé


Funkcia Udržiavania v teple zachováva ideálnu teplotu jedla po skončení varenia bez rizika pripálenia.

 


Rovnomerne a bez obáv jediným kliknutím


Funkcia Rozpúšťania uvedie suroviny (napr. čokoládu alebo maslo) do ideálnej teploty na roztavenie s minimálnym rizikom pripaľovania alebo nerovnomerného uľpievania na stenách riadu.

 


Pomalé varenie bez rizika pripálenia


Funkcia Dusenia je vhodná na pokrmy, ktoré je nutné variť pozvoľna. Zabezpečí pomalé odparovanie tekutín a udržiava jedlo šťavnaté bez toho, aby dochádzalo k jeho pripaľovaniu a vysúšaniu.

 


Uvedenie vody do varu a jeho udržiavanie


Funkcia Uvedenia do varu privedie vodu do bodu varu účinne a rýchlo a zároveň zabraňuje pretečeniu aj zbytočnému plytvaniu energiami.

 


Praktické spojenie dvoch varných zón do jednej


Dve varné zóny sa dajú používať samostatne, avšak keď chcete použiť veľké hrnce, môžete ich jednoducho spojiť.

 


Možnosť nastaviť pri prvom zapnutí maximálny výkon dosky, ktorý nebude nikdy prekročený


Sami rozhodnete o maximálnom výkone vašej indukčnej varnej dosky: 2,5 kW, 4,0 kW, 6,0 kW alebo 7,2 kW. Po nastavení požadovaného maximálneho výkonu varná doska automaticky upravuje rozdeľovanie výkonu medzi platne tak, aby určená hraničná hodnota nebola prekročená. Vaša domáca sieť tak nebude nikdy preťažená, kým vy budete môcť využívať všetky funkcie ponúkané indukčnou varnou doskou.

 


Špeciálna konštrukcia umožňuje inštaláciu varnej dosky v dokonalej rovine s kuchynskou linkou


Vďaka špeciálnej konštrukcii sa doska vkladá priamo do výrezu v kuchynskej linke, vďaka čomu je s ňou v dokonalej rovine a prináša nielen estetické, ale aj praktické riešenie pri čistení.

 


Jednoduchá inštalácia a čistý dizajn


Absencia čelného odvetrávania znamená veľmi jednoduchú inštaláciu bez potreby ďalších úprav kuchynskej linky.

 


Pri výmene dosky nie sú nutné žiadne úpravy ani prispôsobenie


Indukčnú varnú dosku Whirlpool ľahko umiestnite do otvoru po plynovej doske. Výrez nemusíte meniť. Vďaka technológii riadenia príkonu nie sú nutné ani žiadne úpravy elektroinštalácie. Vychutnajte si pohodlné používanie, jednoduché čistenie, bezpečnosť a rýchlosť indukčnej varnej dosky.

 


Vyžaduje len minimálnu hrúbku pracovnej dosky


Pri inštalácii bez rúry na pečenie predstavuje minimálna požadovaná hrúbka pracovnej dosky 12 mm, teda 28 mm v prípade inštalácie nad rúrou.

 


Úplné zablokovanie ovládacích prvkov varnej dosky


Možnosť zablokovania ovládania varnej dosky zabráni deťom zapínať spotrebič a meniť vybrané parametre. Nemusíte sa tak báť o bezpečnosť svojich detí v kuchyni.

 


Pre rýchlejšie a úspornejšie varenie


Potrebujete uvariť vodu, ale nemáte čas? Indukčná varná doska dokáže uviesť vodu do varu o veľmi krátkom čase a potom udržiava teplotu varu pri súčasnom znížení spotreby elektrickej energie.

 


Skráťte čas varenia vďaka pokročilej indukčnej technológii


S indukčnou technológiou dokáže varná doska priviesť do varu 2 litre vody už za 4 minúty pri odbere 230 W, čo je výrazne úspornejšie než pri použití iných technológií.

 


* Výrobca si vyhradzuje právo na zmenu dizajnu, funkcií a softvéru bez oznámenia. Vizuálne materiály slúžia výhradne pre názornú ukážku. Pre podrobné informácie môžete kontaktovať call centrum výrobcu 0850 003 007.

Technické parametre

Ďalšie parametre
Spotrebiče v sete indukčná deska, vstavaná rúra
Značky Whirlpool
Rozmery balenia
Šírka výrobku 64.0 cm
Výška výrobku 67.0 cm
Hĺbka výrobku 65.0 cm
Hmotnosť výrobku 28.2 kg

Uživateľské recenzie - Set výrobkov Whirlpool OAS KP8V1 IX + WB S2560 NE

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

0

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 užívateľov

Technické parametre

Spotrebiče v sete indukčná deska, vstavaná rúra
Značky Whirlpool
Šírka výrobku 64.0 cm
Výška výrobku 67.0 cm
Hĺbka výrobku 65.0 cm
Hmotnosť výrobku 28.2 kg

Odporúčame prikúpiť

Montáž výrobků v setu 119,99 €