Siemens

Siemens patrí k najvýznamnejším nemeckým značkám, ktoré stanovujú nové globálne štandardy v oblastiach technológií, inovácií a dizajnu domácich spotrebičov. Svojim zákazníkom ponúka svet plný úžasných možností bez obmedzení. Okrem špičkových vstavaných spotrebičov sortiment spoločnosti zahŕňa aj voľne stojace produkty z oblastí varenia, starostlivosti o bielizeň, chladenia aj umývania riadov, no ponúka aj kávovary. Od roku 1967 za sebou Siemens zanecháva silný odkaz v podobe mimoriadnych výkonov a najnovších inovácií. Efektívnosť využitia zdrojov priniesla spoločnosti množstvo prestížnych ocenení ako napríklad iF Design Award či cenu Red Dot Award.

Najpredávanejšie

Najpredávanejšie v kategórii

u vás už 06.12.
859,00 €
u vás už 07.12.
78,00 €
u vás už 06.12.
249,00 €
u vás už 06.12.
779,00 €
u vás už 07.12.
989,00 €
u vás už 07.12.
189,95 €
u vás už 06.12.
799,00 €
u vás už 06.12.
819,00 €
u vás už 06.12.
279,00 €
U dodávateľa očakáváme 10.12.
15,00 €

Svet, ktorý inšpiruje – technológie značky Siemens sú vyvíjané s cieľom premeniť obyčajné veci na neobyčajné

Vďaka inovatívnym spotrebičom je varenie a pečenie potešením. Sú kreatívne a uľahčia vám každodenný život. Vstavané rúry Siemens môžete umiestniť nezávisle od varnej dosky, rúry s integrovaným mikrovlnným ohrevom navyše dokážu piecť, variť aj grilovať. Indukčné varné dosky vám zase umožnia rýchlu prípravu vašich obľúbených jedál, kým odsávače pár efektívne odvádzajú všetku pary a pach.

Kam ale tieto ingrediencie na varenie uložíte? Predsa do kombinovanej chladničky Siemens! Môžete si vybrať model s mrazničkou dole, americkú chladničku, vstavanú kombinovanú chladničku aj menšie modely a jednodverové chladničky. Chladiace spotrebiče Siemens uchovávajú potraviny a nápoje inteligentne so systémami hyperFresh, nezáleží na tom, či ide o ryby, mäso, alebo ovocie a zeleninu.

Báť sa nemusíte ani hromady riadov po dobrom jedle. Umývačky riadov Siemens sa vyznačujú moderným dizajnom, ale aj inovatívnymi nápadmi. Jednoducho záleží na každom detaile. Vďaka praktickým funkciám (výškovo nastaviteľné bočné panely, sklopné tŕne) nájdete miesto akýmkoľvek riadom. Siemens svojim zákazníkom ponúka štandardné voľne stojace umývačky, ale aj vstavané varianty.

Značka Siemens si ochotne zoberie do parády aj váš šatník. Na práčkach oceníte napr. automatický dávkovací systém i-Dos, ktorý vám pomôže so správnou starostlivosťou, alebo program pre outdoor a impregnáciu oblečenia. Celú ponuku práčok Siemens nájdete tu.
Maximálne pohodlie, minimálna spotreba – nové sušičky Siemens s tepelným čerpadlom sú kombináciou fascinujúceho dizajnu s maximálnou energetickou účinnosťou. Rozlúčte sa s nevzhľadným sušiakom a stavte na praktický spotrebič!
S kombináciou práčky so sušičkou si môžete užívať luxus kompletnej starostlivosti o bielizeň a nepotrebujete na to ani veľa priestoru. Tieto spotrebiče sú veľké ako bežné práčky s predným plnením a ponúknu vám najrôznejšie cykly prania a sušenia.

A keďže budete mať postarané o varenie aj bielizeň, môžete si vychutnať svoju šálku kávy kedykoľvek počas dňa. V Nemecku navrhnuté kávovary Siemens v sebe spájajú nekompromisnú kvalitu, funkčnosť a eleganciu. Plno automatické kávovary Siemens vám pripravia dokonalú kávu ľahko a rýchlo. Značka Siemens ponúka rôzne typy kávovarov od modelov s tryskou na napenenie mlieka priamo v šálke až po plnoautomatické kávovary s možnosťou vzdialeného ovládania a dvomi samostatnými keramickými mlynčekmi. Vstúpte do sveta kávy s kávovarmi Siemens, vyberte si svoju cestu prípravy mliečnych kávových špecialít a ponorte sa do jedinečnej chuti vďaka systému iAroma, našľahanej mliečnej pene podľa vášho vkusu a širokému výberu kávových špecialít.

V ponuke elektroproduktov značky Siemens nájdete napr. aj bezdrôtové telefóny či riadené vykurovanie