tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

SIEMENS

Z odvetvia mobilných telefónov sa Siemens síce stiahol, o to lepšie sa však mohol vyzbrojiť proti konkurencii v oblasti veľkej bielej elektroniky. V ponuke Siemens nájdete práčky s horným aj predným plnením, umývačky rôznych rozmerov, vstavané aj samostatné varné dosky, rúry a dokonca aj chladničky a digestory. Ich spoločným menovateľom je minimálna spotreba vody a energie, ale aj inteligentné zapojenie automatických senzorov.

Najpredávanejšie výrobky SIEMENS na DATARTe

SIEMENS SN25M887EU
Umývačka riadu

SIEMENS SN25M887EU

430 €
SIEMENS KG39EAL43
Chladnička s mrazničkou

SIEMENS KG39EAL43

569 €
SIEMENS WS12G160BY
Úzka práčka predom plnená

SIEMENS WS12G160BY

299 €
SIEMENS GS33NVW30
No frost šuplíková mraznička

SIEMENS GS33NVW30

461 €

Výrobky značky SIEMENS nájdete vo všetkých týchto kategóriách:

Veľké spotrebiče

Príslušenstvo

Pod značkou Siemens nájdete ucelenú produktovú radu moderných domácich spotrebičov. Pre všetky výrobky sú charakteristické inovatívne technológie, moderný dizajn a mnoho užitočných funkcií zľahčujúcich život.

Za zmienku stoja niektoré technológie použité v spotrebičoch Siemens. Umývačky riadu s aqua-senzorom, ktorý automaticky redukuje počet umývacích cyklov a šetrí energiu a vodu. Chladničky s nulovou zónou uchovávajúcu potraviny dlhšie čerstvé. Pre šetrnejšie pranie sú vhodné práčky s bubnom softDry. Samočistiace rúry Vám zabezpečí technológia activeClean a systém Air flow umožňuje vysávačom Siemens bezkonkurenčne sa vyrovnať s prachom.

Nezabudnime ani na malé domáce spotrebiče pre každodenné použitie. Medzi veľmi žiadané patria rýchlovarné kanvice, kávovary či hriankovače, ktoré vznikli v spolupráci s firmou Porsche.

Neviete čo so starým spotrebičom? Pri kúpe nového spotrebiča zaistíme ekologickú likvidáciu starého spotrebiča zadarmo.

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty
X