Kód: SONWH1000XM4S ID: 1595415

Slúchadlá Sony WH-1000XM4 (WH1000XM4S.CE7) strieborná

bezdrôtové slúchadlá • výdrž až 30 hodín • frekvencia 4 až 40 000 Hz • citlivosť 105 dB • uzavretá konštrukcia • 40 mm reproduktory • Bluetooth 5.0 • NFC • aktívne potlačenie okolitého hluku •...

? 384,99 € Ušetríte: 34,98 € (9%)
350,01 €
u vás už 01.12.
rýchlart do 30 minút

Všetko o produkte

bezdrôtové slúchadlá • výdrž až 30 hodín • frekvencia 4 až 40 000 Hz • citlivosť 105 dB • uzavretá konštrukcia • 40 mm reproduktory • Bluetooth 5.0 • NFC • aktívne potlačenie okolitého hluku • dotykové ovládanie • mikrofón na hovory • skladacia konštrukcia • ochranné puzdro s káblom v balení

Sony WH-1000XM4, strieborná


Hovoríte si niekedy v lietadle či vlaku, aké by to bolo vypnúť okolité zvuky a môcť sa sústrediť len na prácu? Slúchadlá Sony WH-1000XM4 dokážu vaše sny premeniť na realitu – prinášajú totiž to najdokonalejšie potlačenie okolitého hluku, takže s nimi môžete vyraziť aj do centra veľkomesta, do metra alebo na letisko bez toho, aby ste sa museli nechať rušiť. Môžete pritom počúvať obľúbenú hudbu alebo si len užívať nádherné ticho.


Samozrejmosťou je luxusný zvuk, ktorý prinášajú 40 mm reproduktory a mimoriadny frekvenčný rozsah od 4 do 40 000 Hz v kombinácii so špičkovými technológiami, ako Bluetooth Audio SoC a LDAC.


Komfort dodá nielen dokonalé polstrovanie náušníkov, ale aj bezdrôtová technológia a výdrž na nabitie až 30 hodín. Pritom však nechýba ani možnosť počúvania cez kábel. Že ide o perfektnú voľbu pre tých, ktorí často cestujú, potvrdzujú slúchadlá aj skladacou konštrukciou a dodávaným cestovným puzdrom.


Kľúčové vlastnosti:


  • Dokonalé potlačenie okolitého hluku
  • Veľa geniálnych funkcií, ako napr. Speak-to-Chat
  • Excelentná výdrž 30 hodín na nabitie
  • Prvotriedny zvuk bez drôtov vďaka LDAC
  • Špičková kvalita hovorov vďaka technológii Precise Voice Pickup Jednoducho vypnite okolie!

 


Najlepšia úroveň potlačenia okolitého hluku


Tieto slúchadlá ponúkajú technológiu pre to najlepšie potlačenie okolitého hluku. Oceníte to v lietadle a všeobecne dopravných prostriedkoch, ale aj vtedy, keď sa potrebujete sústrediť na to dôležité, napríklad pri práci v obľúbenej kaviarni.

 


Duálny snímač hluku


A ako potlačenie hluku pracuje? Kľúčovým prvkom je technológia duálneho snímača hluku spoliehajúca na dva mikrofóny na každej mušli. Tá zachytáva okolité zvuky a potom odovzdáva dáta HD procesoru QN1 s technológiou na potlačenie okolitého hluku. HD procesor QN1 potom vykonáva aplikáciu potlačenia okolitého hluku v reálnom čase. Spolupracuje pritom s novým Bluetooth Audio SoC (System on Chip), aby optimalizoval hudobné a hlukové signály spolu s akustickými vlastnosťami medzi jednotkou meniča a ušami. To všetko v tempe 700 vyhotovení za jedinú sekundu.

 


Ovládajte okolitý zvuk


Okolité zvuky môžete upraviť aj prostredníctvom aplikácie Sony Headphones Connect – potlačia rušivý zvuk, ale pritom môžete počuť dôležité veci okolo vás – dopravné hlásenie a pod.

 


Prvotriedny zvuk bez drôtov


Zásluhou technológie LDAC dokážu slúchadlá prenášať až trikrát viac dát (maximálna prenosová rýchlosť 990 kb/s) oproti bežnému Bluetooth. V preklade to znamená výrazne kvalitnejší zvuk vo vysokom rozlíšení dramaticky sa blížiaci kvalite prepojenia cez kábel.

 


40 mm meniče


Slúchadlá sú vybavené analógovým zosilňovačom v HD procesora QN1 s technológiou na potlačenie okolitého hluku. Výsledkom je najlepší možný pomer signál/šum, ako aj nízke skreslenie a kvalitný zvuk, o ktorý sa starajú aj 40 mm meniče s membránami z polymérov z tekutých kryštálov (LCP). Aj vďaka nim dokážu slúchadlá sprostredkovať silné basy a vykresliť celý rozsah frekvencií až do 40 kHz.

 


Edge-AI


Technológia Edge-AI (Artificial Intelligence) sa stará o to, že DSEE Extreme vylepšuje rozlíšenie digitálnych súborov v reálnom čase. Využíva dynamické rozpoznávanie inštrumentácie, hudobných žánrov a jednotlivých zložiek každej skladby (vokály, medzihry a pod.) a účinne obnovuje širokospektrálny zvuk stratený pri kompresii. Môžete sa tak tešiť na maximálnu kvalitu v každej situácii.

 


Speak-to-Chat


V repertoári slúchadiel WH-1000XM4 nachádzame celú plejádu geniálnych technológií. V režime Speak-to-Chat napríklad stačí prehovoriť a hudba sa automaticky pozastaví. Slúchadlá majú navyše aj dva snímače zrýchlenia, ktoré spoznajú, či ich máte nasadené/nenasadené a podľa toho zastavia/spustia hudbu.

 


Spoznajú, kde ste a tomu prispôsobia nastavenie


Slúchadlá sa postupom času naučia spoznávať miesta, ktoré často navštevujete (práca, domov, posilňovňa a pod.), a automaticky im prispôsobia zvukové nastavenia.

 


Rýchla pozornosť


Keď rýchlo potrebujete počuť hlasy či zvuky okolo, stačí položiť ruku na kryt, čím dôjde automaticky k zníženiu hlasitosti hudby.

 


Mimoriadne komfortné


Môžete sa tešiť nielen na skvelý zvuk, dokonalé odhlučnenie alebo štýlový vzhľad, ale aj na pohodlie. Slúchadlá totiž majú krásne mäkké náušníky z penového uretánu, ktoré zmierňujú tlak pre stabilné a pritom maximálne komfortné nasadenie. Nízka hmotnosť navyše znamená, že o slúchadlách budete sotva vedieť.

 


Výdrž 30 hodín na nabitie


Tento model vyniká aj výdržou, ktorá dosahuje až 30 hodín na nabitie. Navyše po 10 minútach na nabíjačke môžete získať až 5 hodín výdrže. Počúvať však môžete aj klasicky cez kábel.

 


Podpora Google Asistenta i Amazon Alexy


Slúchadlá podporujú aj hlasových asistentov od Googlu a Amazonu. To znamená, že bez toho, aby ste sa dotkli telefónu, môžete byť v kontakte s priateľmi, dozvedieť sa dôležité informácie, aj vypočuť si oznámenia, nastaviť upomienky a pod.

 


Precise Voice Pickup


Samozrejme, nechýba ani možnosť telefonovania v špičkovej kvalite zásluhou technológie Precise Voice Pickup s 5 integrovanými mikrofónmi a pokročilým spracovaním zvukového signálu.

 


Geniálne jednoduché ovládanie


Všetko, čo potrebujete, urobíte kliknutím či prejdením prsta po paneli – či ide o zmenu skladby, zníženie/zvýšenie hlasitosti, alebo správu hovorov.


Technické parametre

Ďalšie parametre
Farba strieborná
Ďalšie vlastnosti Hi-Res
Kmitočtový rozsah do 40000 Hz
Kmitočtový rozsah od 4 Hz
Dĺžka prívodného kábla 1.2 m
Výdrž slúchadiel 30 hod.
True wireless Nie
Ovládanie hlasitosti na slúchadlách
Mikrofón Áno
Vhodné pre šport Nie
ANC (Potlačenie okolitého ruchu) Áno
Typ nabíjania USB-C
Typ pripojenia bluetooth, jack 3,5mm
Typ slúchadiel okolo ucha (circumaural)
Typ prenosu bezdrôtové - Bluetooth, káblové
Typ slúchadiel s obrúčkou cez hlavu
Prijatie hovoru Áno
Odnímatelný kábel Áno
Akustický systém uzavřený
Značky Sony
Rozmery balenia
Šírka výrobku 18.1 cm
Výška výrobku 7.7 cm
Hĺbka výrobku 23.7 cm
Hmotnosť výrobku 0.8 kg

Uživateľské recenzie - Slúchadlá Sony WH-1000XM4 (WH1000XM4S.CE7) strieborná

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

5

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(100%)

Hodnotilo 3 užívateľov

Hodnotenia zákazníkov

Bc. Katka
10.11.2021 v 10:46
100 %

Jednoducho skvelý produkt! Máme doma 2 a nevieme si ich vynachváliť.

Celková spokojnosť
Gabriela
04.10.2021 v 10:19
100 %

Výborný zvuk, dlouhá doba nabití, skvělý noise cancelling.

Celková spokojnosť
Eleni
28.04.2021 v 13:28
100 %

Awesome technology, totally worths the price!

Celková spokojnosť
Bc. Katka
10.11.2021 v 10:46
100 %

Jednoducho skvelý produkt! Máme doma 2 a nevieme si ich vynachváliť.

Celková spokojnosť

Technické parametre

Farba
strieborná
Ďalšie vlastnosti Hi-Res
Kmitočtový rozsah do 40000 Hz
Kmitočtový rozsah od 4 Hz
Dĺžka prívodného kábla
1.2 m
Výdrž slúchadiel 30 hod.
True wireless
Nie
Ovládanie hlasitosti
na slúchadlách
Mikrofón
Áno
Vhodné pre šport
Nie
ANC (Potlačenie okolitého ruchu)
Áno
Typ nabíjania USB-C
Typ pripojenia
bluetooth, jack 3,5mm
Typ slúchadiel
okolo ucha (circumaural)
Typ prenosu
bezdrôtové - Bluetooth, káblové
Typ slúchadiel
s obrúčkou cez hlavu
Prijatie hovoru Áno
Odnímatelný kábel Áno
Akustický systém uzavřený
Značky Sony
Šírka výrobku 18.1 cm
Výška výrobku 7.7 cm
Hĺbka výrobku 23.7 cm
Hmotnosť výrobku 0.8 kg

Odporúčame prikúpiť

Poistenie predĺ. záruky + 5rokov 101,50 €
Poistenie predĺ. záruky + 3roky 77,00 €
Poistenie predĺ. záruky + 1rok 38,50 €
Poistenie mobilných zariadení 2 roky 77,00 €
Poistenie mobilných zariadení 1 rok 49,00 €