Služby

Zaväzujeme sa poskytovať Vám taký servis, aby bol nákup pohodlný a výrobok slúžil k vašej maximálnej spokojnosti. Predajom naša starosť o vás nekončí. Ponúkame vám služby, ktoré v tak širokom rozsahu a prevedení inde nenájdete.

Niektoré služby môžu byť počas lockdownu v predajniach nedostupné.

Poistenie výrobkov

Elektronika, najmä tá mobilná, je krehká a veľmi ľahko sa dá nečakane poškodiť. Náklady na opravu či zaobstaranie nového výrobku, bohužiaľ, nie sú práve najnižšie. Naša služba vás však pred takýmito nákladmi ochráni.

Všetky druhy dopráv

U nás si nemusíte robiť starosti s dopravou zakúpených spotrebičov. Zakúpený tovar Vám dopravíme a naviac i vynesieme na miesto určenia. Služba platí na celom území Slovenskej republiky.

Základná inštalácia spotrebičov 

Veľký tovar vám ako súčasť našej Komfortnej dopravy doručíme po celej SR, vynesieme na miesto určenia, rozbalíme a prevedieme jeho základnú inštaláciu.

Odborná inštalácia sporákov 

Nestrácajte čas hľadaním odborníkov, poskytneme Vám komplexné riešenie. V celej SR Vám odborne nainštalujeme nový sporák. Naši odborníci sú Vám plne k dispozícii.

Záruka vrátenia tovaru  

Našim cieľom nie je predaj výrobku za každú cenu, ale spokojný zákazník.

Odvoz a ekologická likvidácia starého spotrebiča zdarma 

Pomôžte nám v starostlivosti o životné prostredia. Pri kúpe nového spotrebiča Vám ponúkame možnosť bezplatného odvozu starého spotrebiča vrátane jeho následnej ekologickej likvidácie zdarma. V každom našom obchode naviac nájdete i kontejnery na recyklovanie batérií, malých domácich spotrebičov a žiaroviek.

Komfortný servis 

Spoľahlivý záručný servis považujeme za samozrejmosť. Kvalitný servis a telefonickú asistenciu poskytujeme prostredníctvom našej zákazníckej linky 0850 DATART (328278) 7 dní v týždni.

PC služby 

Nestarajte sa o to, ako aktivovať Váš nový počítač alebo ako nainštalovať všetky potrebné programy. Naši odborníci to urobia priamo za Vás, svoj počítač si odnesiete pripravený k okamžitému použitiu. Ponúkame také zálohovanie dát, preinštalovanie systému a radu ďalších úkonov.

Nákup na splátky, finančné služby 

S nami môžete zabudnúť na starosti s financovaním. Ponúkame Vám rôzne možnosti úhrady, vďaka ktorým si môžete vybrať ideálny spôsob platenia: SPOTREBITEĽSKÉ ÚVERY, platbu DATART kartou, BEZHOTOVOSTNÉ PLATBY, PLATBY NA FAKTÚRU, široký výber BONUSOVÝCH PROGRAMOV…

Darčekové poukážky 

Pomôžeme Vám rozdávať radosť. Darčekové poukážky môžete zakúpiť a využiť k nákupu akéhokoľvek tovaru alebo služby vo všetkých predajniach DATART na území SR.

Predĺžená záruka 

Hoďte starosti za hlavu! Poskytneme vám záručnú dobu predĺženú až na 5 rokov!
Záručnú dobu 2 roky, ktorá je stanovená zákonom, si môžete dať predĺžiť o jeden, dva alebo tri roky. Ak si 3-ročnú predĺženú záruku neuplatníte, poskytneme vám výhodnejšie podmienky na nákup nového výrobku.

Zákaznícka linka DATART 

Naši špecialisti Vám radi pomôžu vyriešiť každé prianie či problém. Zákaznícka linka DATART - 0850 DATART (0850 328 278), je informačný servis, ktorého cieľom je poskytovať Vám spektrum užitočných informácii o našich obchodoch, službách a ponúkanom sortimente.

Blesková výmena 

Už sa nemusíte obávať toho, že sa váš výrobok pokazí. Nadštandardná služba Blesková výmena vám zaistí, že pokiaľ sa Váš výrobok stane vadným, v priebehu celých 24 mesiacov od zakúpenia výrobku, ku ktorému sa vzťahuje Blesková výmena, vám DATART dá okamžite rovnaký výrobok nový, prípadne vám poskytne iné plnenie v súlade s podmienkami Bleskovej výmeny.

Inštalácie vstavaných spotrebičov 

Nestrácajte čas hľadaním odborníkov, poskytneme Vám komplexné riešenie. V celej SR Vám odborne nainštalujeme nový sporák. Naši odborníci sú Vám plne k dispozícii.

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov