basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Služby

Zaväzujeme sa poskytovať Vám taký servis, aby bol nákup pohodlný a výrobok slúžil k vašej maximálnej spokojnosti. Predajom naša starosť o vás nekončí. Ponúkame vám služby, ktoré v tak širokom rozsahu a prevedení inde nenájdete.

Poistenie výrobkov

Zabezpečte si výrobok proti krádeži, živlom, neúmyselnému poškodeniu i funkčným vadám na celé 3 roky. S poistením už nemusíte mať o váš výrobok strach. Zaistí vám úhradu opravy alebo v prípade totálnej škody vrátenie obstarávacích nákladov. Službu môžu využiť i podnikatelia.

Všetky druhy dopráv

U nás si nemusíte robiť starosti s dopravou zakúpených spotrebičov. Zakúpený tovar Vám dopravíme a naviac i vynesieme na miesto určenia. Služba platí na celom území Slovenskej republiky.

Základná inštalácia spotrebičov 

Veľký tovar vám ako súčasť našej Komfortnej dopravy doručíme po celej SR, vynesieme na miesto určenia, rozbalíme a prevedieme jeho základnú inštaláciu.

Odborná inštalácia sporákov 

Nestrácajte čas hľadaním odborníkov, poskytneme Vám komplexné riešenie. V celej SR Vám odborne nainštalujeme nový sporák. Naši odborníci sú Vám plne k dispozícii.

Záruka vrátenia tovaru  

Našim cieľom nie je predaj výrobku za každú cenu, ale spokojný zákazník.

Odvoz a ekologická likvidácia starého spotrebiča zdarma 

Pomôžte nám v starostlivosti o životné prostredia. Pri kúpe nového spotrebiča Vám ponúkame možnosť bezplatného odvozu starého spotrebiča vrátane jeho následnej ekologickej likvidácie zdarma. V každom našom obchode naviac nájdete i kontejnery na recyklovanie batérií, malých domácich spotrebičov a žiaroviek.

Komfortný servis 

Spoľahlivý záručný servis považujeme za samozrejmosť. Kvalitný servis a telefonickú asistenciu poskytujeme prostredníctvom našej zákazníckej linky 0850 DATART (328278) 7 dní v týždni.

PC služby 

Nestarajte sa o to, ako aktivovať Váš nový počítač alebo ako nainštalovať všetky potrebné programy. Naši odborníci to urobia priamo za Vás, svoj počítač si odnesiete pripravený k okamžitému použitiu. Ponúkame také zálohovanie dát, preinštalovanie systému a radu ďalších úkonov.

Nákup na splátky, finančné služby 

S nami môžete zabudnúť na starosti s financovaním. Ponúkame Vám rôzne možnosti úhrady, vďaka ktorým si môžete vybrať ideálny spôsob platenia: SPOTREBITEĽSKÉ ÚVERY, platbu DATART kartou, BEZHOTOVOSTNÉ PLATBY, PLATBY NA FAKTÚRU, široký výber BONUSOVÝCH PROGRAMOV…

Darčekové poukážky 

Pomôžeme Vám rozdávať radosť. Darčekové poukážky môžete zakúpiť a využiť k nákupu akéhokoľvek tovaru alebo služby vo všetkých predajniach DATART na území SR.

Predĺžená záruka 

Hoďte svoje starosti za hlavu! Poskytneme Vám záručnú dobu predĺženú až na 5 rokov.
Zákonom stanovenú záručnú dobu 2 roky je podľa vašej voľby možné predĺžiť o jeden alebo tri roky. V prípade, že trojročnú predĺženú záruku neuplatníte, poskytneme Vám výhodnejšie podmienky pre nákup nového výrobku.

Zákaznícka linka DATART 

Naši špecialisti Vám radi pomôžu vyriešiť každé prianie či problém. Zákaznícka linka DATART - 0850 DATART (0850 328 278), je informačný servis, ktorého cieľom je poskytovať Vám spektrum užitočných informácii o našich obchodoch, službách a ponúkanom sortimente.

Blesková výmena 

Už sa nemusíte obávať toho, že sa váš výrobok pokazí. Nadštandardná služba Blesková výmena vám zaistí, že pokiaľ sa Váš výrobok stane vadným, v priebehu celých 24 mesiacov od zakúpenia výrobku, ku ktorému sa vzťahuje Blesková výmena, vám DATART dá okamžite rovnaký výrobok nový, prípadne vám poskytne iné plnenie v súlade s podmienkami Bleskovej výmeny.

Inštalácie vstavaných spotrebičov 

Nestrácajte čas hľadaním odborníkov, poskytneme Vám komplexné riešenie. V celej SR Vám odborne nainštalujeme nový sporák. Naši odborníci sú Vám plne k dispozícii.

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov