Tlačové správy

 • 21.7.2020

  DATART: Odštartoval predpredaj mobilných telefónov značky OnePlus

  DATART sa stal oficiálnym predajcom značky OnePlus na Slovensku a dnes štartuje predpredaj smartfónu OnePlus Nord na www.DATART.sk. Predaj novinky v internetovom obchode aj v predajniach DATART sa spustí od 5. augusta.
 • 17.6.2020

  Sezóna elektrokolobežiek vrcholí

  Predaj elektrokolobežiek je v plnom prúde. Odborníci tvrdia, že vrchol dosiahne práve tento mesiac. Už dnes pritom hovoria o masívnom náraste počtu predaných kusov. V sieti maloobchodných predajní DATART sa už tento rok predalo o päťkrát viac elektrokolobežiek ako vlani.
 • 20.5.2020

  DATART otvára svoje predajne

  Maloobchodné predajne DATART sú po vyše dvoch mesiacoch opäť otvorené. Nakoľko všetky prevádzky DATART sú súčasťou obchodných centier, značka musela čakať na poslednú fázu uvoľňovania protiepidemiologických opatrení. Zo 16 výdajní sa tak opäť stali plnohodnotné predajne.
 • 29.4.2020

  Nový HONOR MagicBook a slúchadlá HONOR Magic Earbuds od dnes exkluzívne iba v DATARTe

  Predpredaj série notebookov HONOR MagicBook štartuje na www.DATART.sk práve dnes. Zákazníci, ktorí využijú štartovaciu akciu v období predpredaja od 29. apríla do 5. mája získajú k nákupu výkonného notebooku inteligentné hodinky HONOR MagicWatch 2 ako darček. Zakúpiť si môžu aj ďalšiu horúcu novinku, a to bezdrôtové slúchadlá HONOR Magic Earbuds.
 • 23.3.2020

  DATART umožní prednostný výdaj objednávok seniorom

  Značka DATART reaguje na aktuálnu situáciu a opatrenia vlády. Seniorom umožní prednostné vyzdvihnutie objednávok na výdajných miestach. Po dohode so zákazníkom prispôsobí termín osobného odberu času, kedy budú môcť nakupovať v potravinách.
 • 24.2.2020

  DATART vlani zbavil slovenské domácnosti vyše 15-tisíc starých spotrebičov

  Ročne sa na celom svete vyprodukuje približne 50 miliónov ton elektronického odpadu. Na jednu osobu tak pripadá šesť kilogramov elektroodpadu. Len v roku 2019 zbavila spoločnosť DATART slovenské domácnosti vyše 15-tisíc spotrebičov, ktoré posunula na ekologickú likvidáciu. Myšlienku odovzdania starých spotrebičov podporuje aj vo svojej najnovšej kampani.
 • 12.2.2020

  Návštevnosť kamenných predajní stále rastie

  Prístup na internet má podľa údajov Štatistického úradu SR už vyše 80 percent slovenských domácností. Napriek tomu stále rastie počet Slovákov, ktorí aj v dnešnom online svete navštevujú kamenné predajne. Ich obľúbenosť potvrdzujú štatistiky DATART predajní.
 • 9.1.2019

  Datart sa na Slovensku prostredníctvom firmy Elektrosped úspešne zapojil do skupiny HP Tronic

  Fúzia spoločnosti Datart so skupinou HP Tronic prebehla v minulom roku veľmi úspešne. Tržby Datartu v roku 2018 dosiahli viac ako 292 mil. EUR, medziročne tak narástli o viac ako 3,5%.
 • 15.11.2018

  V Datarte v piatok štartuje Black Friday. Potrvá plných 10 dní

  Od piatku 16. novembra do pondelka 26. novembra môžu zákazníci v rámci akcie Black Friday nakupovať v predajniach Datartu a na e-shope www.datart.sk za výrazne nižšie ceny. Tešiť sa môžu na zľavy až 80%, a to na celú škálu tovaru od príslušenstva, drobnej elektroniky, smartphonov, cez kávovary a televízie, až po veľké domáce spotrebiče. Zákazníci tak majú možnosť výhodne nakúpiť vianočné darčeky.
 • 12.11.2018

  Datart má už 110 predajní

  Elektro predajca Datart má už 110 predajní, z toho 94 predajní v Českej republike a 16 na Slovensku. V Bratislave sú teraz 3 Datart predajne a v Košiciach a Žiline po 2. Aj v budúcom roku bude Datart pokračovať s otváraním nových a modernizáciou existujúcich predajní.
V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov