Kód: SAMMZV8V500BW ID: 1630830

SSD Samsung 980 M.2 500GB (MZ-V8V500BW)

interné SSD • kapacita 500 GB • rozhranie M.2 • rýchlosť čítania až 3 100 MB/s • rýchlosť zápisu 2 600 MB/s • vysoká odolnosť a životnosť • limitovaná záruka 5 rokov

novinka
67,42 €
očakáváme 08.12.

Všetko o produkte

interné SSD • kapacita 500 GB • rozhranie M.2 • rýchlosť čítania až 3 100 MB/s • rýchlosť zápisu 2 600 MB/s • vysoká odolnosť a životnosť • limitovaná záruka 5 rokov

Samsung 980 M.2 500 GB


Rýchlosť a spoľahlivosť – to sú prednosti internej SSD jednotky Samsung 980 NVMe M.2. Vďaka modernému rozhraniu NVMe s technológiou PCIe dosahuje výkon, ktorý sa vám bude hodiť pri hraní hier a iných činnostiach náročných na grafiku. Sekvenčná rýchlosť čítania dosahuje 3 100 MB/s, v prípade zápisu je to 2 600 MB/s. Disk môžete spravovať v softvéri Samsung Magician, kde môžete skontrolovať najnovšie aktualizácie, získať informácie o stave disku a tiež zapnúť režim Full Power, ktorý zaručuje konzistentný vysoký výkon. Prehriatiu disku a kolísaniu výkonnosti bráni moderný algoritmus tepelnej kontroly Dynamic Thermal Guard. Výrobca garantuje dlhú životnosť a poskytuje limitovanú záruku päť rokov.
 


Kľúčové vlastnosti:


  • Kompaktný formát M.2 pre jednoduché použitie v počítačoch a notebookoch
  • Rýchlosť čítania až 3 100 MB/s, zápisu potom 2 600 MB/s
  • Skvelá kapacita 512 GB
  • Technológia Samsung Dynamic Thermal Guard udržuje teplotu disku na optimálnej úrovni
  • Intuitívny softvér Samsung Magician

Zaraďte kozmickú rýchlosť!

 


Technológia NVMe


S technológiami ako rozhranie NVMe a PCIe 3.0 sa vám do rúk dostáva hardvér pre najnáročnejšie využitie – v profesionálnom odvetví napríklad pre prácu s veľkými balíkmi dát aj pre tých najnáročnejších hráčov, ktorí potrebujú z počítača vyžmýkať maximum výkonu.

 


Luxusné rýchlosti


Pri modeli 980 sa môžete tešiť na dych vyrážajúce rýchlosti zásluhou dizajnu bez DRAM – pri čítaní 3 100 MB/s, pri zápise potom 2 600 MB/s, čo predstavuje násobky toho, čo zvládajú obyčajné SSD s rozhraním SATA.

 


Režim Full Power


Špičkový výkon zaistí režim Full Power. Pri aktivácii cez softvér Samsung Magician sa postará o to, že SSD bude stále aktívne a umožní vám byť ešte efektívnejší pri práci s veľkými balíkmi dát aj si viac užiť hranie náročných titulov.

 


Skvelá životnosť


Samsung ponúka záruku minimálne 300 TBW, respektíve 5 rokov (čo nastane skôr). Ide tak o perfektnú voľbu pre najnáročnejšie využitie nielen z hľadiska výkonu, ale aj spoľahlivosti aj vďaka technológii V-NAND.

 


Tepelná regulácia


Pre udržanie stabilného výkonu je tento model potiahnutý niklom. Vďaka nemu je dosiahnuté lepšie riadenie tepla radiča. Rovnako disponuje špeciálnym štítkom, ktorý distribuuje teplo pre efektívnu tepelnú kontrolu čipu NAND.

 


 Samsung Dynamic Thermal Guard


Nasadenie najmodernejšieho algoritmu tepelnej kontroly znamená inteligentnú reguláciu teploty pre maximálny výkon aj spoľahlivosť. S technológiou Samsung Dynamic Thermal Guard si môžete byť istí, že dosiahnete vždy najlepšie výsledky.

 


Softvér Samsung Magician


Vďaka softvéru Samsung Magician budete mať úplný prehľad o disku a tiež jeho nastavení. K dispozícii budete mať vždy aktuálny firmware, ktorý je zárukou výkonu, kompatibility aj spoľahlivosti. Navyše je možné rýchlosť sekvenčného aj náhodného čítania prostredníctvom softvéru kedykoľvek skontrolovať pre váš maximálny prehľad.


Technické parametre

Ďalšie parametre
novinka Áno
Značky Samsung
Prevedenie
Typ úložiska SSD
Veľkosť disku M.2 "
Typ disku interný
Rozhranie
Rozhranie PCI Express
Parametre
Určenie štandardné
Rýchlosť zápisu 2600 MB/s
Rýchlosť čítania DVD 3100 MB/s
Kapacita disku 500GB
Rozmery balenia
Šírka výrobku 14.9 cm
Výška výrobku 2.5 cm
Hĺbka výrobku 9.9 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg

Uživateľské recenzie - SSD Samsung 980 M.2 500GB (MZ-V8V500BW)

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

0

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 užívateľov

Technické parametre

novinka Áno
Značky Samsung
Typ úložiska SSD
Veľkosť disku
M.2 "
Typ disku interný
Rozhranie
PCI Express
Určenie štandardné
Rýchlosť zápisu 2600 MB/s
Rýchlosť čítania DVD 3100 MB/s
Kapacita disku
500GB
Šírka výrobku 14.9 cm
Výška výrobku 2.5 cm
Hĺbka výrobku 9.9 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg