Kód: SAMDF60A8500CGE2 ID: 1630020

Sušička bielizne Samsung AirDresser DF60A8500CG/E2

voľne stojaca sušička bielizne • kapacita: 3 bundy a 3 nohavice • funkcia Sanitize – na dezinfekciu oblečenia • funkcia JetSteam – na odstránenie zápachu • funkcia Al Pattern – zapamätá si vaše zvyky...

doprava zadarmo EXTRA - 10 % novinka
1 999,00 €
Nie je skladom?

Všetko o produkte

voľne stojaca sušička bielizne • kapacita: 3 bundy a 3 nohavice • funkcia Sanitize – na dezinfekciu oblečenia • funkcia JetSteam – na odstránenie zápachu • funkcia Al Pattern – zapamätá si vaše zvyky • dezodorizačný filter • technológia AI Dry – snímanie vlhkosti • LCD displej • V × Š × H: 185 × 44,5 × 63,2 cm

Samsung AirDresser DF60A8500CG/E2, černá


Doplňte svoju domácnosť naozaj moderným a luxusným vybavením. Voľne stojaca sušička bielizne Samsung AirDresser DF60A8500CG/E2 nájde svoje miesto napríklad vo vašej spálni alebo šatni. Okrem toho, že dokáže oblečenie odvlhčiť, spoľahlivo ho zbaví aj prachu, nečistôt a najrôznejších pachov. O spoľahlivú prevádzku sa stará zabudovaný digitálny invertorový motor a zariadenie sa jednoducho ovláda pomocou LCD displeja. Vnútri sa nachádza dostatok priestoru pre uloženie napríklad 3 búnd a 3 nohavíc.


Zvoľte si program podľa typu odevu


Vďaka výkonnej umelej inteligencii bude starostlivosť o vaše odevy jednoduchšia a rýchlejšia ako kedykoľvek predtým. Vybrať si môžete z množstva dostupných programov podľa toho, aké konkrétne oblečenie do sušičky umiestnite. Využiť môžete napríklad špeciálny rýchly program, program pre outdoorové oblečenie, blúzky, zimné kabáty a mnoho ďalšieho. Nechýba ani funkcia odloženého štartu.

 


 


Kľúčové vlastnosti:


  • Sušička prádla na udržanie sviežeho oblečenia
  • Vojdú sa do nej 3 bundy a 3 nohavice
  • Funkcia Sanitize pomáha dezinfikovať odevy
  • Funkcia JetSteam odstraňuje zápach
  • Skvelo zapadne do vášho šatníka

 


 


Majte svoje oblečenie v tých najlepších rukách. 

 


Svieža bielizeň bez baktérií a vírusov


Objavte úplne nový spôsob, ako sa starať o svoje oblečenie. Zaobstarajte si unikátneho a dômyselného pomocníka AirDresser, ktorý se prirodzene integruje do šatníka a postará sa o to, aby bol váš odev vždy čistý a svieži. Riešenie JetSteam spoločne s funkciou Sanitize účinne zlikviduje až 99,9 % baktérií, vírusov a 100 % prachových roztočov – a navyše s pomocou špeciálneho dezodorizačného filtra odstráni škodlivé látky spôsobujúce nežiadúci nepríjemný zápach oblečenia. A pokiaľ vám vadia často nevzhľadne vyzerajúce pokrčené záhyby šiat, nemajte strach, o všetko sa postará funkcia Wrinkle Care zaisťujúca ich dokonalé vyhladenie.

 


Ovládanie riešené umelou inteligenciou


Zverte svoje oblečenie pokročilej umelej inteligencii, ktorá sa o neho dokonalo postará a ušetrí vám námahu s vyberaním vhodných čistiacich programov. Technológia AI Pattern si pamätá používateľské návyky a na mieru vám prispôsobuje ovládacie prvky vrátane najpoužívanejších cyklov a nastavení. Po tom, čo bielizeň dokonale vyčistí, vám navyše pokročilá funkcia Auto Cycle Link odporučí najvhodnejší program sušenia.

 


Zladí sa s vaším šatníkom


AirDresser DF60A8500CG spoločnosti Samsung prichádza so štýlovým a elegantným dizajnom, ktorý kombinuje nadčasovú čiernu farbu a materiál z lesklého reflexného skla. Úzke vyhotovenie a praktické ovládacie rozhranie následne dotvára minimalistický vzhľad, ktorý perfektne zapadne do vášho šatníka.

 


Absorbuje až 99 % nepríjemných pachov


O všetky možné nepríjemné pachy, ktoré sa môžu v oblečení vyskytovať, sa spoľahlivo postará dezodorizačný filter zabudovaný vo vnútri zariadenia. Ten efektívne zachytí a absorbuje až 99 % pachov, medzi ktoré patrí pot, tabak, pečené mäso či rôzne chemické čistiace prostriedky. Vy si tak do spoločnosti budete môcť vziať voňavé oblečenie, v ktorom budete vyzerať vždy reprezentatívne.

 


Rýchlejšie sušenie s technológiou AI Dry


Inteligentnejšie sušenie zaistí technológia AI Dry, ktorá neustále sníma stupeň vlhkosti oblečenia a podľa toho v reálnom čase skracuje zostávajúci čas spusteného programu. Inteligentný snímač vlhkosti tak ušetrí ako váš čas, tak aj peniaze úsporou spotrebovanej elektrickej energie.

 


Účinné čistenie, znížená hlučnosť


Systémy JetAir a Air Hanger spoločne vytvárajú silné prúdenie vzduchu, s ktorého pomocou rýchlo odstránia aj hlboko usadené nečistoty, prach a pachy – s veľmi nízkou hlučnosťou ako v normálnom, tak aj tichom režime. Navyše operujú len s minimom otrasov a zníženým prenosom vibrácií, takže vás pri odpočinku doma nijako nebudú rušiť.

 


Údržbu zvládne za vás


Dokonalo čisté vnútro zariadenia za každých okolností. Technológia Self Clean odvlhčuje, dezinfikuje a dezodorizuje AirDresser, a tým ho udržuje v optimálnej kondícii. Čistenie navyše funguje na princípe kombinácie tepla, vzduchu a pary, čo vám ušetrí peniaze za nákup nákladných a agresívnych čistiacich prostriedkov. Čistenie vnútorného priestoru navyše pozorne stráži a po 40 cykloch vám nutnosť opätovného vyčistenia sama pripomenie.

 


Pomôže vytvoriť domácu mikroklímu


Vlhkosť podporuje vznik rôznych plesní, a tie u vás doma určite vidieť nechcete. AirDresser preto disponuje funkciou odvlhčovania, ktorá začne nasávať vzduch z miestnosti, a tým odvádzať vlhkosť. Následne vypustí späť vzduch suchý, čím zaistí ideálne podmienky pre udržanie ako vášho oblečenia, tak aj domácnosti v perfektnom stave. To vás zbaví potreby nákupu externého odvlhčovača a zároveň pomôže odevom poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť.


Dokumentácia k tomuto produktu
SAMDF60A8500CGE2_návod Stiahnuť / (18.53 MB)

Technické parametre

Ďalšie parametre
Profesionálny výrobok Nie
Značka kvality dTest Nie
Možnosť odvodu kondenzátu Nie
Úzka Nie
Rozšírená záruka SK -
novinka Áno
Značky Samsung
Konštrukcia
Typ voľne stojaci
Programy / funkcie
Para Áno
Program pre alergikov Áno
Počet programov 24
Špeciálne programy Rychlý, Outdoor, Vlna, Hračky, AI sušení, denní péče
Displej áno
Odložený štart Áno
Zvukový signál Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 44.5 cm
Výška výrobku 185.0 cm
Hĺbka výrobku 63.2 cm
Hmotnosť výrobku 85.0 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 52.9 cm
Výška výrobku 194.0 cm
Hĺbka výrobku 77.5 cm
Hmotnosť výrobku 92.0 kg

Uživateľské recenzie - Sušička bielizne Samsung AirDresser DF60A8500CG/E2

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

0

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 užívateľov

Technické parametre

Profesionálny výrobok Nie
Značka kvality dTest Nie
Možnosť odvodu kondenzátu
Nie
Úzka
Nie
Rozšírená záruka SK
-
novinka Áno
Značky Samsung
Typ voľne stojaci
Para Áno
Program pre alergikov
Áno
Počet programov 24
Špeciálne programy
Rychlý, Outdoor, Vlna, Hračky, AI sušení, denní péče
Displej
áno
Odložený štart
Áno
Zvukový signál Áno
Šírka výrobku 44.5 cm
Výška výrobku 185.0 cm
Hĺbka výrobku 63.2 cm
Hmotnosť výrobku 85.0 kg
Šírka výrobku 52.9 cm
Výška výrobku 194.0 cm
Hĺbka výrobku 77.5 cm
Hmotnosť výrobku 92.0 kg
Dokumentácia k tomuto produktu
SAMDF60A8500CGE2_návod Stiahnuť / (18.53 MB)

Odporúčame prikúpiť

Poistenie predĺ. záruky + 5rokov 579,70 €
Poistenie predĺ. záruky + 3roky 439,80 €
Poistenie predĺ. záruky + 1rok 219,90 €