basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Odporúčame prikúpiť

Všetko o produkte

Všetko o produkte

55" 4K Ultra HD Smart TV • rozlíšenie 3840×2160 px • OLED panel • spracovanie obrazu 4 100 PPI • technológia Philips P5 Perfect Picture Engine • HDR Perfect • 3stranný Ambilight • DVB-T2/C/S2 tuner • kodek HEVC (H.265) – nový digitálny štandard • 4jadrový procesor • zvukový výkon 50 W • Wi-Fi • LAN • 4× HDMI • 2× USB port • operačný systém Android TV

Philips 55OLED803, strieborná

Philips 55OLED803 je televízor stvorený pre náročnejších divákov. Zodpovedá tomu ako dizajn, ktorý stavia na neuveriteľne tenkom tele, tak aj technológie a hlavne obraz, od ktorého nebudete chcieť odtrhnúť oči – a to nepreháňame. Nekompromisnú kvalitu sľubuje vyspelé 4K Ultra HD rozlíšenie v spojení s pokročilými technológiami, medzi ktorými dominuje predovšetkým OLED panel. Ten umožňuje televízoru udržať neuveriteľnú tenkosť a pritom sa stará o obraz, s ktorým nemožno obyčajné LED televízory vôbec porovnávať. Navyše ho zlepšujú aj ďalšie technológie, ako je Micro Dimming Pro a Philips P5 Perfect Picture Engine. S HDR Perfect navyše uvidíte aj tie najmenšie detaily v tmavých aj svetlých scénach, zatiaľ čo Ambilight v 3strannej verzii už tak obrovský obraz ešte opticky zväčšuje.

Rovnako špičkovú úroveň dosahuje aj zvuk, o ktorý sa starajú reproduktory s obrovským výkonom 50 W, aby ste kvalitne ozvučili aj najväčšie miestnosti. Tony multimediálneho obsahu v tej najvyššej kvalite prináša prostredie Android TV umožňujúci aj sledovať online premiéry seriálov a filmov zo služby Netflix a novo poskytuje aj funkciu budúcnosti, ako je napríklad Google Asistent. Špičkovú odozvu za každej situácie pritom garantuje štvorjadrový procesor.

Papierovo tenký, ale s obrazom, ktorý ste ešte nevideli. 4K OLED televízor je budúcnosť, ktorú zažijete už teraz.

 


OLED technológia

OLED televízory sú špičkou v ponuke televízorov. Oproti bežným LED modelom nepotrebujú podsvietenie, pretože si každý jednotlivý pixel sám vytvára farbu a svetlo, pričom vypnuté pixelý sú dokonale čierne. Výsledkom sú vernejšie farby a oveľa väčší kontrast pre ten najlepší obraz, ktorý ste kedy videli!

 

Podpora DVB-T2

Nebojte sa prechodu na nový typ vysielania. Televízor má nový tuner pre podporu DVB-T2 vo formáte H.265, vďaka ktorému si bez problému užijete pozemné televízne vysielanie aj po vypnutí súčasného signálu.

 

 
Philips P5 Perfect Picture Engine

Špičkový algoritmus Philips P5 sa stará o kvalitu obrazu tým, že inteligentne upravuje každú scénu, aby dosiahol toho najlepšieho možného výsledku. Poznáte to na jasnejšej bielej a temnejšej čiernej. Farby sú teraz oveľa živšie a prirodzené. Oceníte to nielen pri filmoch, ale aj pri športových prenosoch, keď sa budete cítiť ako pár centimetrov od obľúbeného hráča.

 

3stranný Ambilight

Unikátna technológia Philips Ambilight premieta na stenu obraz do troch strán, čím opticky výrazne zväčšuje už tak veľký obraz. Vďaka tomu je zážitok zo sledovania športových prenosov aj pozeranie obľúbených filmov ešte výrazne intenzívnejšie. Televízor je v zadnej časti vybavený svetlami premietajúcimi na stenu vždy farerbný tón, ktorý je v danej chvíli zobrazený na obrazovke. Funkcia okrem farby upravuje aj jas svetla a frekvenciu blikania. V podstate tak získate ďalší rozmer zobrazenia na väčšej ploche obrazovky. Navyše je jedno, akou farbou máte vymaľovanú stenu, svetlá sa tomu prispôsobia.

 

HDR Perfect

High Dynamic Range Perfect umožňuje televízoru verne vyobraziť zámer režiséra. Technológia dosahuje výrazne lepšieho jasu, kontrastu aj farieb. V kombinácii s OLED panelom a ďalšími špičkovými technológiami ide o záruku dokonalej šou.

 


Google Asistent a ďalšie novinky

Teraz môžete televízor ovládať pomocou hlasu – vyhľadať čo potrebujete na Netflixe alebo si nájsť obľúbenú aplikáciu v obchode Google Play. Navyše prostredníctvom neho teraz môžete ovládať aj inteligentné zariadenie u vás doma, v čom pomôže Google Asistent.

 

Android TV

Moderný operačný systém Android TV, ktorý tento model ponúka, umožňuje maximálne využiť rýchly procesor pre čo najkomfortnejší užívateľský zážitok. Môžete vďaka nemu inštalovať aplikácie z Google Play, využívať služby Netflix, napríklad pre sledovanie obľúbených seriálov ihneď po premiére či prehliadať webové stránky a mnoho ďalšieho. Navyše už v menu nájdete praktické odkazy pre najčastejšie využívané aplikácie.

 

DTS Premium Sound

Silné reproduktory pre kvalitné ozvučenie vyžadujú taktiež výkonný procesor, ktorý udrží čistotu pôvodného zvuku. A práve preto je tu funkcia DTS Premium Sound, ktorá je navrhnutá pre pohlcujúci priestorový zvuk, bohaté basy a čisté dialógy. To všetko aj pri vyššej hlasitosti bez akéhokoľvek skreslenia.

Technické parametre

Technické parametre Televízor Philips 55OLED803 strieborná

Informační list Stiahnuť (pdf / 83623 kb)
Návod k použití SK Stiahnuť (pdf / 1857534 kb)
Návod k použití CZ 2 Stiahnuť (pdf / 2263770 kb)
Technológia TV
Ambilight 3-stranný
Smart TV Áno
HbbTV Áno
TV tuner DVB-C, DVB-T, DVB-S2, DVB-T2 (H.265)
Twin Tuner Nie
3D Nie
Konverzia z 2D na 3D Nie
Operačný systém TV Android
Wi-Fi Integrovaná
Internetový prehliadač Áno
Webové aplikácie Áno
Netflix Áno
NFC Nie
MHL Áno
DLNA Áno
Timeshift Áno
PVR (záznam na USB/HDD) Áno
Prehrávanie multimédií z USB/ HDD Áno
Fast scan - automatické ladenie Skylink Áno
Integrovaný DVD prehrávač Nie
Ovládanie hlasom Nie
Chytrý ovládač Nie
Obrazovka
Technológia displeja OLED
Uhlopriečka obrazovky 139 cm (55")
Rozlíšenie displeja Ultra HD (4K)
Technológia zobrazenia Engine P5 Perfect Picture
Zobrazovacia frekvencia panelu 100 Hz
Index spracovania obrazu 4500 PPI
HDR Áno
Typ podsvietenia Nemá
Prehnutá obrazovka Nie
Lokálne riadenie jasu (Micro Dimming) Áno
Zrkadlenie obrazu (Miracast, WiDi...) Áno
Obraz v obraze (PIP) Nie
Zvuk
Zvuk Dolby Digital, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, DTS HD
Hudobný výkon 50 W
Prémiové ozvučenie Nie
Vstupy
Komponentný Áno
Počet HDMI 4
HDMI 2.0 4
HDMI ARC Áno
Počet USB 2
USB 2.0 1
USB 3.0 1
CI slot Áno
LAN (Ethernet) Áno
Scart Nie
PC vstup (VGA) Nie
Výstupy
Slúchadlový výstup Áno
Optický výstup Áno
Prevádzkové informácie
Energetická trieda B
Spotreba v bežnom režime 144 W
Spotreba v pohotovostnom režime 0,3 W
Napájanie autozapalovača 12V Nie
Odhadované náklady na provádzku TV za 1 rok 44 Eur
Odhadované náklady na provádzku TV za 5 rokov 221 Eur
Odhadované náklady na provádzku TV za 10 rokov 442 Eur
Nezaradené
Záruka 24 mesiacov
Hotelový mód Nie
Rodičovský mód Áno
Teletext Áno
Televízor pre náročných Áno
Počet jadier procesora 4jadrový
Modelový rok 2018
Farba TV strieborná
Stojan Áno - statický
VESA štandard (uchytenie TV) 300x300 mm
Hmotnosť bez podstavca 20,8 kg
Výška bez podstavca 70,56 cm
Šírka bez podstavca 122,78 cm
Hĺbka bez podstavca 4,93 cm
3D okuliare v základnom balení Nie
Šírka výrobku 122,78 cm
Výška výrobku 70,56 cm
Hĺbka výrobku 4,93 cm
Hmotnosť výrobku 20,8 kg
Šírka balenie 140 cm
Výška balenie 86,7 cm
Hĺbka balenie 16 cm
Hmotnosť balenie 26,2 kg
Výrobca Philips
Kategória Televízory Philips
Prezrieť si viac vlastností produktu
Obrázky výrobkov majú iba informatívny charakter.

Príslušenstvo k Televízor Philips 55OLED803 strieborná

Príslušenstvo k produktu
V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov