Kód: SONKE48A9B ID: 1607463

Televízor Sony KE-48A9B čierna

48" (121 cm) 4K Ultra UHD Smart TV • rozlíšenie 3840 × 2160 px • DVB-T/C/T2/S2 (H.265/HEVC) • X-Motion Clarity • HbbTV • HDR • PVR • 4× HDMI • 3× USB • inteligentný ovládač v balení • operačný...

? 1 799,00 € Ušetríte: 500,00 € (27%)
1 299,00 €
u vás už 01.12.

Všetko o produkte

48" (121 cm) 4K Ultra UHD Smart TV • rozlíšenie 3840 × 2160 px • DVB-T/C/T2/S2 (H.265/HEVC) • X-Motion Clarity • HbbTV • HDR • PVR • 4× HDMI • 3× USB • inteligentný ovládač v balení • operačný Android • ideálny pre PlayStation©5

Sony KE-48A9B


Pozrite sa, ako vyzerajú skutočné farby, objavte detaily v temných tieňoch aj vysokých jasoch. Televízory BRAVIA™ sú vybavené rovnakým výkonným procesorom, ktorý poháňa Sony televízory s rozlíšením 8K. Procesor presne analyzuje obrazové dáta tak, aby dokázal naplno využiť intenzívny kontrast zobrazovacieho panela OLED so sýtou čiernou, špičkovým jasom a skutočne realistickým obrazom. Funkcia Pixel Contrast Booster zaisťuje intenzívnejšie farby a kontrast na jasných miestach, takže si môžete vychutnávať scény plné realistických farebných nádychov a odtieňov, s väčšou priestorovosťou, jemnými textúrami a kontrastnou sýtou čiernou, akú dokáže zaistiť len zobrazovacia technológia OLED.


Technológia Super Bit Mapping HDR odhalí tisíce tónov, odtieňov a farebných gradácií. Pri sledovaní televízora vytvára plynulý, prirodzený obraz v kvalite rozlíšenia 4K. Vďaka vylepšeniu jednotlivých objektov dokáže tento televízor dosiahnuť väčšiu hĺbku, detailné textúry a realistickejší obraz.


Vďaka obrazovke, ktorá funguje súčasne ako reproduktor, je zvuk v súlade s obrazom a ozýva sa z toho správneho miesta v scéne. So subwooferom integrovaným do zadnej časti televízora budete počuť dynamickejší zvuk s výraznými basmi – ideálne pre akčné filmy a hudbu.


 


Držitel ocenění

 


Kľúčové vlastnosti:


 • Kompaktný televízor s panelom OLED vybavený skvelým procesorom
 • Integrovaný subwoofer do zadnej časti televízora
 • Minimalistický dizajn vás vtiahne do obrazu
 • Intenzívnejšie farby a kontrast dodávajúci väčšiu hĺbku a realizmus
 • Ideálne pre systém PlayStation®

Hlboká čierna, skvelý zvuk a kompaktné rozmery.

 


Hlavné funkcie


  


Špičkový televízor s panelom OLED a skvelým procesorom


Rovnaký výkonný procesor, ktorý poháňa Sony televízory s rozlíšením 8K, presne analyzuje obrazové dáta tak, aby dokázal naplno využiť intenzívny kontrast zobrazovacieho panela OLED so sýtou čiernou, špičkovým jasom a skutočne realistickým obrazom.


 


  


Zvuk a obraz v harmónii


Vďaka obrazovke, ktorá funguje súčasne ako reproduktor, je zvuk v súlade s obrazom a ozýva sa z toho správneho miesta v scéne.


 


  


Minimalistický dizajn do každého interiéru


Vďaka mimoriadne tenkému rámiku sa budete môcť sústrediť na obrazovku a užiť si pohlcujúci zážitok. Tento televízor vďaka svojej kompaktnej veľkosti, tenkému vyhotoveniu a jednoduchému dizajnu One Slate harmonicky zapadne do vašej obývačky.


 
 


Zreteľnejšie farby a kontrast dodávajúci väčšiu hĺbku a realizmus


Pozrite sa, ako vyzerajú skutočné farby, objavte detaily v temných tieňoch aj vysokých jasoch. Funkcia Pixel Contrast Booster zaisťuje intenzívnejšie farby a kontrast na jasných miestach, takže si môžete vychutnávať scény plné realistických farebných nádychov a odtieňov s väčšou priestorovosťou, jemnými textúrami a kontrastnou sýtou čiernou, akú dokáže zaistiť len zobrazovacia technológia OLED.

 


Vylepšenie objektov pomocou HDR


Technológia Object-based HDR remaster analyzuje farbu objektov na obrazovke a upravuje kontrast – na rozdiel od bežných televízorov, ktoré upravujú kontrast podľa kontrastnej krivky čiernej a bielej. Vďaka vylepšeniu jednotlivých objektov dokáže tento televízor dosiahnuť väčšiu hĺbku, detailnejšie textúry a realistickejší obraz.

 


Skvelé rozlíšenie, nech už sa pozeráte na čokoľvek


S pomocou jedinečných funkcií spoločnosti Sony je možné akýkoľvek obsah previesť na realistické rozlíšenie 4K. Náš procesor X1™ Ultimate je dvakrát rýchlejší ako procesor X1™ Extreme a presne analyzuje a spracováva dáta, čím dopĺňa 4K obraz realistickými detailmi a textúrami. Technológia 4K X-Reality™ PRO s jedinečnou 4K databázou dokáže zvýšiť rozlíšenie dokonca aj pri záberoch natočených v 2K a Full HD na hodnoty blízke rozlíšeniu 4K. Rozlíšenie jednotlivých objektov je následne optimalizované technológiou Object-based Super Resolution, ktorá reprodukuje neuveriteľne verné textúry.

 


Reprodukuje širšiu a presnejšiu škálu farieb


Vďaka rozšíreniu farebného spektra dokážu displeje TRILUMINOS vybavené procesormi X1 reprodukovať viac farieb ako bežné televízory. Analyzujú a spracovávajú dáta každej snímky tak, aby farby pôsobili ešte prirodzenejšie a presnejšie a obraz sa tak blížil realite v takej miere, v akej to doteraz nebolo možné.

 


Rýchle scény sú jasné a čisté


Vďaka obrazu vytváranému miliónmi samostatne riadených pixelov je všetko na televízoroch OLED ostré a jasné. Vďaka technológii X-Motion Clarity™ je aj rýchla akcia plynulá a zreteľná. Pohyblivý obraz je presne kontrolovaný, aby sa minimalizovalo rozmazanie a obraz zostal aj počas rýchlych scén verný a nestrácal jas.

 


Úchvatné farby zo všetkých uhlov


Sledovanie televízora z uhla je teraz rovnako uspokojivé ako sledovanie priamo. Naše panely OLED s vlastným osvetlením zaisťujú konzistenciu a vernosť farieb bez ohľadu na to, odkiaľ ich sledujete.

 


Harmónia zvuku a obrazu – celá obrazovka je reproduktor


Vďaka obrazovke, ktorá funguje súčasne ako reproduktor, je zvuk v súlade s obrazom a ozýva sa z toho správneho miesta v scéne, takže zážitok sa blíži tomu v kine.

 


Zvuk vychádzajúci z obrazovky pre úplne pohlcujúci zážitok


Zvuk pri bežných televízoroch s reproduktorom umiestneným pod obrazovkou nie je často synchronizovaný obrazom. Vďaka technológii Acoustic Surface Audio je reproduktorom samotná obrazovka. Inovatívny menič za obrazovkou ju jemne rozochvieva a zvuk tak vychádza presne z miesta, kde sa odohráva dej.

 


Obklopte sa zvukom


Nechajte sa obklopiť zvukom, ako keby ste boli priamo na scéne. S technológiou Dolby Atmos zvuk prichádza zhora aj zo strán, takže objekty nad hlavou budú znieť realistickejšie.  


Multidimenzionálny zvuk s technológiou S-Force Front Surround


Užite si zvuk ako pri počúvaní niekoľkých samostatných reproduktorov.  


Zreteľne počuteľné hlasy


S technológiou Voice Zoom budete počuť ľudskú reč zreteľne bez nutnosti zosilňovania hlasitosti – ideálne pre spravodajské relácie a dokumenty.


 


 


 
 


Skvelý obraz a zvuk v akomkoľvek prostredí


Pohodlne sa usaďte a užívajte si ten najlepší možný zážitok zo sledovania. Unikátna technológia optimalizácie podľa okolitého prostredia od spoločnosti Sony zaistí automatickú úpravu nastavenia obrazu a zvuku podľa prostredia.

 


Jas prispôsobený vašej miestnosti


Pri bežných televízoroch zostáva jas rovnaký bez ohľadu na osvetlenie miestnosti, takže obraz môže byť príliš tmavý alebo veľmi jasný. Tento televízor je vybavený svetelným snímačom, ktorý optimalizuje jas obrazu podľa podmienok v miestnosti. To znamená, že v jasne osvetlených miestnostiach sa jas zvýši a v tmavých zníži, aby ste vždy získali dokonalý obraz.

 


Zvuk presne do vášho prostredia


Zvukový zážitok sa môže líšiť podľa prostredia v miestnosti. Napríklad záclony a závesy pohlcujú zvuk a objekty pred televízorom môžu rušiť priechod zvuku a znižovať tak kvalitu počúvania. Tento televízor spoľahlivo detekuje a reprodukuje zdokonalený zvuk optimalizovaný pre danú miestnosť.

 


Minimalistický dizajn vás vtiahne do obrazu


Vďaka mimoriadne tenkému rámiku sa budete môcť sústrediť na obrazovku a užiť si pohlcujúci zážitok. Tento televízor vďaka svojej kompaktnej veľkosti, tenkému vyhotoveniu a jednoduchému dizajnu One Slate harmonicky zapadne do vašej obývačky.

  


Úzky hliníkový rám

Vám umožní sa úplne sústrediť na obraz, nie na televízor.

Stredový hliníkový stojan

Je navrhnutý, aby zapadol do vašej obývacej izby.

Minimálna spleť káblov

Vďaka držiakom káblov zostanú vodiče úhľadne skryté a televízor vyzerá dobre spredu, zboku aj zozadu.
 


Stačí hovoriť a objavíte nové svety


Vďaka vylepšenému hlasovému ovládaniu vám inteligentný televízor s platformou Android TV umožní si behom okamihu užívať filmy a programy z aplikácií a vysielania.


  


Viac ako 5000 aplikácií – viac, než koľko má akýkoľvek iný inteligentný televízor


Inteligentné televízory Sony s platformou Android TV disponujú nespočetnou ponukou aplikácií.


 


  


Už žiadne čakanie


Netflix sa spúšťa 3× rýchlejšie než predtým.


 


 


 Netflix odporúča televízory s Android TV


Služba Netflix rozozná televízor s lepším výkonom, ľahším prístupom k aplikáciám a novými funkciami, ktoré z neho robia inteigentnejšie zariadenie. Televízory odporúčané službou Netflix Recommended TV vám umožnia užiť si obsah pomocou zvláštneho tlačidla a hlasového ovládania.


 


 


 Vychutnajte si kvalitu režimu Netflix Calibrated Mode


Tento režim bol vyvinutý špeciálne pre pôvodné programy služby Netflix a v televízore reprodukuje rovnakú kvalitu obrazu ako na hlavnej štúdiovej kópii. V režime Netflix Calibrated Mode je plne zachovaná autorova vízia a zámer.


 


 


 


 


Užite si všetky vzrušujúce zážitky z kina


Vychutnajte si doma zážitok ako v kine. Technológia Dolby Vision™ privedie scény k životu a zvuk Dolby Atmos™ naplní miestnosť úchvatným priestorovým zvukom.


 


 


 Vášeň v neskreslenej podobe


Tento televízor využíva autokalibračný softvér Calman značky Portrait Displays, ktorý zaisťuje kvalitnú kalibráciu a ponúka možnosť presného doladenia obrazu. Výsledkom je verná reprodukcia farieb, ktorá zodpovedá pôvodnému televíznemu signálu a dokáže reagovať aj na najmenšie zmeny farieb, ku ktorým môže časom dochádzať.


  


 


Začnite stlačením jediného tlačidla


Televízory Sony disponujú špeciálnym tlačidlom Netflix, takže môžete sledovať váš obľúbený obsah jediným stlačením tlačidla.


 


 
 


Zväčšite svoj obľúbený obsah zo smartfónu


Svoje obľúbené videá, fotografie, hry a ďalší obsah na zariadení so systémom iOS a Android si teraz môžete ľahko a rýchlo vychutnať na veľkej obrazovke.

 


Vychutnajte si plynulejšie hranie s lepšou odozvou


Televízory s funkciou BRAVIA Sync dokážu rozpoznať hernú konzolu a prepnúť sa do herného režimu, v ktorom je spracovanie obrazu optimalizované na rýchlejšiu obnovovaciu frekvenciu videohier. Užijete si tak plynulé hranie hier s výbornou odozvou bez nepríjemných oneskorení a zasekávania.

  


Nádherný dizajn


Diaľkový ovládač z brúseného hliníka s tenkými líniami príjemne padne do ruky a harmonicky zapadne do vašej obývačky. Svoj televízor môžete vďaka pripojeniu Bluetooth jednoducho ovládať aj v prípade, že sú v ceste prekážky, pomocou niekoľkých tlačidiel zaisťujúcich najdôležitejšie funkcie jediným stlačením.


 


 Jednoduché ovládanie so šikovným ovládačom


Pripojte k televízoru set top boxy a ďalšie zariadenia cez HDMI a všetky ich ovládajte jedným šikovným ovládačom. Vďaka tenšiemu a zaoblenejšiemu dizajnu so vstavaným mikrofónom a vylepšeným rozložením tlačidiel je jeho použitie rovnako skutočná hračka.


*Ovládanie zariadení a funkcie záleží na jednotlivých krajinách a zariadeniach.


 


 
  


Obsah balenia:


 • Stojanček na stôl
 • Diaľkový ovládač pre hlasové ovládanie
 • Batérie
 • Napájací kábel
 • Prevádzkové pokyny
 • Sprievodca rýchlym nastavením
Dokumentácia k tomuto produktu
KE-48A9_SK Stiahnuť / (53.68 kB)

Technické parametre

Ďalšie parametre
Značky Sony
Technológia TV
Ovládanie hlasom Áno
Smart ovládač Áno (v balení)
HbbTV Áno
PVR (záznam na USB/HDD) Áno
Webové aplikácie Netflix, HBO GO, Voyo, YouTube, Apple TV, Skylink Live TV, Lepšia.TV, Kodi, Magio GO, Spotify, Prime Video, Rakuten TV
Operačný systém TV Android TV
Bezdrôtové pripojenie Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, Chromecast
Smart TV Áno
Twin Tuner Áno
TV tuner DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S2, DVB-T
Typ panelu OLED
Wi-Fi Integrovaná
Internetový prehliadač Áno
DLNA Nie
TimeShift Áno
Prehrávanie multimédií z USB/HDD Áno
Fast scan - automatické ladenie Skylink Áno
Integrovaný DVD prehrávač Nie
Obrazovka
Technológia zobrazenia Triluminos
Zobrazovacia frekvencia panelu 100 Hz
HDR Áno
Rozlíšenie displeja 4K Ultra HD
Technológia displeja OLED
Uhlopriečka obrazovky 121 cm (48")
Index spracovania obrazu X-Motion Clarity
Lokálne riadenie jasu (Micro Dimming) Áno
Obraz v obraze (PIP) Nie
Zvuk
Zvuk Dolby Atmos, Dolby Audio, DTS
Hudobný výkon 25 W
Prémiové ozvučenie Áno
Vstupy
Komponentný Nie
Počet HDMI 4
HDMI 2.0 3
HDMI 2.1 1
HDMI ARC Áno
Počet USB 3
USB 2.0 2
USB 3.1 1
CI slot Áno
LAN (Ethernet) Áno
Scart Nie
PC vstup (VGA) Nie
Výstupy
Slúchadlový výstup Áno
Optický výstup Áno
Prevádzkové informácie
Energetická trieda 2021 G
Napájanie autozapaľovača 12 V Nie
Spotreba v bežnom režime 290 W
Spotreba v pohotovostnom režime 0.5 W
Odporúčaná sledovacia vzdialenosť 0,9 m
Všeobecné informácie
Televízor pre náročných Áno
VESA štandard (uchytenie TV) 300x300 mm
Farba TV čierna
Modelový rok 2020
Hotelový mód Áno
Rodičovský mód Áno
Teletext Áno
Špecifické funkcie Dolby Atmos, Acoustic Surface Audio
Krajina pôvodu SK
Stojan Stredový statický
Hmotnosť bez podstavca 13.9 kg
Výška bez podstavca 62.4 cm
Šírka bez podstavca 106.9 cm
Hĺbka bez podstavca 5.8 cm
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 106.9 cm
Výška výrobku 62.9 cm
Hĺbka výrobku 25.5 cm
Hmotnosť výrobku 17.7 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 118.8 cm
Výška výrobku 74.1 cm
Hĺbka výrobku 18.8 cm
Hmotnosť výrobku 22.0 kg

Uživateľské recenzie - Televízor Sony KE-48A9B čierna

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

5

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(100%)

Hodnotilo 1 užívateľov

Hodnotenia zákazníkov

Jan
20.11.2021 v 08:39
100 %

kvalitní zpracování , skvělý obraz a zvuk

Celková spokojnosť
Jan
20.11.2021 v 08:39
100 %

kvalitní zpracování , skvělý obraz a zvuk

Celková spokojnosť

Technické parametre

Značky Sony
Ovládanie hlasom
Áno
Smart ovládač
Áno (v balení)
HbbTV
Áno
PVR (záznam na USB/HDD)
Áno
Webové aplikácie
Netflix, HBO GO, Voyo, YouTube, Apple TV, Skylink Live TV, Lepšia.TV, Kodi, Magio GO, Spotify, Prime Video, Rakuten TV
Operačný systém TV
Android TV
Bezdrôtové pripojenie Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, Chromecast
Smart TV
Áno
Twin Tuner
Áno
TV tuner
DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S2, DVB-T
Typ panelu OLED
Wi-Fi
Integrovaná
Internetový prehliadač
Áno
DLNA
Nie
TimeShift
Áno
Prehrávanie multimédií z USB/HDD
Áno
Fast scan - automatické ladenie Skylink
Áno
Integrovaný DVD prehrávač
Nie
Technológia zobrazenia
Triluminos
Zobrazovacia frekvencia panelu
100 Hz
HDR
Áno
Rozlíšenie displeja
4K Ultra HD
Technológia displeja
OLED
Uhlopriečka obrazovky
121 cm (48")
Index spracovania obrazu
X-Motion Clarity
Lokálne riadenie jasu (Micro Dimming)
Áno
Obraz v obraze (PIP)
Nie
Zvuk
Dolby Atmos, Dolby Audio, DTS
Hudobný výkon
25 W
Prémiové ozvučenie Áno
Komponentný
Nie
Počet HDMI
4
HDMI 2.0
3
HDMI 2.1
1
HDMI ARC
Áno
Počet USB 3
USB 2.0
2
USB 3.1 1
CI slot
Áno
LAN (Ethernet)
Áno
Scart Nie
PC vstup (VGA)
Nie
Slúchadlový výstup
Áno
Optický výstup
Áno
Energetická trieda 2021
G
Napájanie autozapaľovača 12 V Nie
Spotreba v bežnom režime
290 W
Spotreba v pohotovostnom režime
0.5 W
Odporúčaná sledovacia vzdialenosť
0,9 m
Televízor pre náročných
Áno
VESA štandard (uchytenie TV)
300x300 mm
Farba TV
čierna
Modelový rok 2020
Hotelový mód
Áno
Rodičovský mód
Áno
Teletext
Áno
Špecifické funkcie Dolby Atmos, Acoustic Surface Audio
Krajina pôvodu SK
Stojan Stredový statický
Hmotnosť bez podstavca 13.9 kg
Výška bez podstavca 62.4 cm
Šírka bez podstavca 106.9 cm
Hĺbka bez podstavca 5.8 cm
Šírka výrobku 106.9 cm
Výška výrobku 62.9 cm
Hĺbka výrobku 25.5 cm
Hmotnosť výrobku 17.7 kg
Šírka výrobku 118.8 cm
Výška výrobku 74.1 cm
Hĺbka výrobku 18.8 cm
Hmotnosť výrobku 22.0 kg
Dokumentácia k tomuto produktu
KE-48A9_SK Stiahnuť / (53.68 kB)

Odporúčame prikúpiť

Poistenie predĺ. záruky + 5rokov 285,80 €
Poistenie predĺ. záruky + 3roky 220,80 €
Poistenie predĺ. záruky + 1rok 116,90 €