Kód: SONXR55X93J ID: 1608541

Televízor Sony XR-55X93J čierna

55" (139 cm) 4K Ultra UHD Smart TV • rozlíšenie 3840 × 2160 px • DVB-T2/C/S2/T (H.265/HEVC) • Dolby Vision • XR Motion Clarity • procesor Cognitive XR • ovládač s podporou hlasového ovládania v...

BLACK FRIDAY
? 1 489,00 € Ušetríte: 520,00 € (34%)
969,00 €
u vás už 30.11.
rýchlart do 30 minút

Všetko o produkte

55" (139 cm) 4K Ultra UHD Smart TV • rozlíšenie 3840 × 2160 px • DVB-T2/C/S2/T (H.265/HEVC) • Dolby Vision • XR Motion Clarity • procesor Cognitive XR • ovládač s podporou hlasového ovládania v balení • hlasový asistent • Chromecast • Apple AirPlay • HbbTV • Wi-Fi • Bluetooth 4.2 • LAN • 4× HDMI • 2× USB • Cl slot • inteligentný ovládač v balení • operačný systém Google TV • ideálny pre PlayStation©5

Sony XR-55X93JSony XR-55X93J, čierna


Pripravte sa na úplne nový zážitok s procesorom vybaveným kognitívnou inteligenciou. Vychutnajte si filmové aj seriálové novinky, rovnako ako vypäté športové stretnutia, so špičkovým televízorom Sony BRAVIA XR-55X93J. Ihneď po vybalení vás zaujme svojím minimalistickým dizajnom s tenkými rámčekmi. Najviac vás však ohromí 4K obrazom v luxusnej kvalite, o ktorú sa starostlivo stará obrazový procesor Cognitive XR. Vie, ako ľudia vidia a počujú, takže dokáže poskytnúť dokonalý filmový zážitok, ktorý vás vtiahne do každej scény. Unikátny algoritmus TRILUMINOS PRO potom vie detegovať farby na základe sýtosti, odtieňa a jasu, čo prispeje k reprodukcii prirodzených odtieňov v každom detaile pre maximálne realistické farby. Televízor tiež zaujme rozličnými modernými funkciami, ktoré vám bude servírovať prostredníctvom operačného systému Google TV. Rovnako tak poteší aj jednoduché streamovanie obsahu z mobilných telefónov alebo skvelá portová vybavenosť, aby ste k TV mohli ľahko pripojiť napríklad externé audio, konzoly a ďalšie zariadenia.

Sony XR-55X93J


 


Kľúčové vlastnosti:


 • 4K Smart televízor so špičkovým procesorom Cognitive XR
 • Prvý televízor s technológiou kognitívnej inteligencie
 • Podpora vysokého dynamického rozsahu HDR
 • Minimalistický dizajn
 • V dvoch smeroch nastaviteľný univerzálny stojan
 • Podpora funkcií Apple AirPlay a Chromecast
 • Operačný systém Google TV

 


Moderný inteligentný 4K televízor s technológiou kognitívnej inteligencie, hlasovým ovládaním, minimalistickým dizajnom a podporou obľúbených funkcií vrátane Apple AirPlay a Chromecast.

 


4K obraz tak, ako ho vníma ľudské oko


Revolučný procesor Cognitive XR využíva analýzu ľudských zmyslov a perspektívy a dokáže počas jediného okamihu analyzovať státisíce prvkov. Táto technológia vytvára v kombinácii s panelom Full Array LED realistický obraz plný kontrastu a dokonalých farieb.


Sony XR-55X93J
 


Zvuk, ktorý vás pohltí


Pokročilá technológia reproduktorov v spojení s Cognitive XR premení akýkoľvek zvukový zdroj v čistejší a úplne pohlcujúci zážitok. Užite si zábavu úplne novým spôsobom vďaka dokonale zladenému zvuku a obrazu technológie XR Sound.


Sony XR-55X93J
 


Nádherný minimalistický dizajn pre každú modernú domácnosť


Dizajn televízora Sony BRAVIA XR-55X93J maximalizuje obrazovku a minimalizuje rámček, takže sa budete vždy môcť sústrediť len na samotný pozorovaný obraz. Televízor je navrhnutý tak, aby poskytoval pohlcujúci zvuk, či už je umiestnený na stojane, či štýlovo pripevnený na stenu. Hliníkový stojan so špičkovou povrchovou úpravou navyše skvele vyzerá a dokonale ladí k televízoru.


Sony XR-55X93J
 


Vyberte si z tisícov filmov jednoducho – hlasom


Rýchlo nájdite obsah, na ktorý práve máte chuť. Len za pomocou hlasu vyhľadajte konkrétny titul – stačí, keď vyslovíte jeho názov. Možno tiež vyhľadať obecnejšie odporúčania frázami typu žáner či rozličnými slovnými spojeniami typu „ukáž mi dobrodružné sci-fi seriály“. Google TV sa už postará o to, že vždy nájdete to, čo práve hľadáte.


Sony XR-55X93J
 


Skvelý obraz a zvuk v akomkoľvek prostredí


Dokonalý filmový zážitok, nech je za oknami slnko, či sa okolie pohrúžilo do tmy. Jedinečná technológia optimalizácie podľa okolitého prostredia so snímačom svetla automaticky prispôsobí obraz a zvuk na mieru priestoru, v ktorom sa práve nachádzate.


Sony XR-55X93J
 


Vychutnajte si zábavu tak, ako ju zamýšľali jej autori


Nerobte kompromisy vo video a audio kvalite a vychutnajte si svoje filmy, seriály a hry presne tak, ako boli vytvorené. Televízor disponuje radom moderných technológií, vrátane Netflix Calibrated Mode, technológie IMAX Enhanced, Dolby Vision alebo Calman.


Sony XR-55X93J
 


Stojan nastaviteľný v dvoch smeroch pre ľubovoľnú šírku police


Televízor Sony XR-55X93J vám prináša rozšírené možnosti nastavenia vďaka univerzálnemu stojanu nastaviteľnému v 2 smeroch, čo vám umožní vybrať si buď štandardnú vzdialenosť nožičiek, alebo špeciálne úzky variant pre menšie police.


Sony XR-55X93J
 


Sony XR-55X93JŠiroká paleta nádherných farieb


Užite si farby, ktoré sú pre ľudský zrak prirodzené. Procesor Cognitive XR poskytuje obrazovke prístup k palete farieb a umožní jej reprodukovať farby s rozdielmi viditeľnými v reálnom svete. Väčšie rozsahy odtieňov a sýtosti umožní v spojení s technológiou TRILUMINOS PRO uvidieť svieže odtiene a realistické textúry jednotlivých objektov.


 


 


 


Sony XR-55X93JRealistický kontrast so sýtou čiernou


Zažite na vlastné oči dokonale realistický kontrast. Procesor Cognitive XR analyzuje dáta spôsobom, akým ľudské oko dokáže zaostriť a získavať informácie s farbami a hĺbkou. Technológia XR Contrast Booster týmto spôsobom upraví jas a zobrazí jasnejšie odlesky a hlbšiu čiernu. Vy tak budete môcť dať zbohom prehnanému jasu a príliš tmavému obrazu.


 


 


 


Sony XR-55X93JInteligentná reprodukcia stratených textúr


Či už sledujete akýkoľvek obsah alebo zdroj, funkcia XR 4K Upscaling zaistí rozlíšenie blízke 4K. Procesor XR dokáže obnoviť stratené textúry a detaily a poskytovať maximálne realistický obraz. Vy tak jasne uvidíte jednotlivé detaily, ako sú zvieracia srsť či jasné obrysy skalísk.


 


 


 


Sony XR-55X93JUltrarýchle spracovanie pohybu pre dokonalé ostré akčné scény


Hladké a ostré detaily aj v priebehu rýchlych scén. O tie sa postará technológia XR Motion Clarity. Táto inovatívna technológia je schopná s pomocou umelej inteligencie vytvárať ďalšie snímky filmu a vkladať ich medzi pôvodné s porovnaním kľúčových vizuálnych prvkov súvisiacich snímok.


 


 


 


Sony XR-55X93JZvuk, dokonale zladený s akciou


K dokonalému obrazu sa hodí dokonalý zvuk. Ten je podporený funkciou XR Sound Position, ktorá smeruje zvuk výškových reproduktorov vždy smerom k divákovi a v spojení s podsvietením Full Array LED vždy perfektne korešponduje s akciou prebiehajúcou na obrazovke. Funkcia Voice Zoom 2 sa neskôr postará o perfektne počuteľné a čisté dialógy aj počas vypätých filmových scén.


 


 


 


Sony XR-55X93JPodpora funkcií Apple AirPlay / Apple Homekit


Apple AirPlay vám umožní do vášho televízora streamovať video a audio priamo zo zariadenia iPhone, iPad či Mac. Sledujte filmy a relácie z aplikácie Apple TV, prehliadača Safari či ďalších obľúbených aplikácií a zdieľajte svoje fotografie pri rodinných oslavách a ďalších príležitostiach.


 


 


 


Sony XR-55X93JGoogle TV


Prejdite si knižnicu viac než 700 000 filmov a televíznych relácií zo všetkých svojich streamovacích služieb, ich obsah nájdete prehľadne na jednom mieste a usporiadaný podľa žánrov a tém na základe vašich záujmov.


 


 


 


 


Sony XR-55X93JIntegrovaná funkcia Chromecast


Tento model má integrovanú funkciu Chromecast. Môžete tak z vášho osobného zariadenia (notebook, tablet, telefóny s Androidom aj iOS) streamovať na veľkú obrazovku televízora obsah zo služieb, ako sú YouTube, Netflix alebo HBO GO a ďalšie.


 


 


 


Sony XR-55X93J3D priestorový zvuk XR Surround


S televízorom BRAVIA XR bude všetko, čo práve budete sledovať doplnené skutočne priestorovým zvukom. Technológia XR Surround vytvára priestorový zvuk zo strán a vo zvislom smere, takže na dosiahnutie 3D zvuku nebudete potrebovať stropné či vaším smerom priklonené reproduktory.


 
 


Obsah balenia:


 • Batéria
 • Diaľkový ovládač pre hlasové ovládanie
 • Napájací kábel
 • Stojan na stôl
 • Prevádzkové pokyny
 • Sprievodca rýchlym nastavením
Dokumentácia k tomuto produktu
XR-55X93J_SK Stiahnuť / (46.31 kB)

Technické parametre

Ďalšie parametre
Značky Sony
Technológia TV
Ovládanie hlasom Áno
Smart ovládač Áno (v balení)
HbbTV Áno
PVR (záznam na USB/HDD) Áno
Webové aplikácie Netflix, HBO GO, Voyo, YouTube, Rakuten TV, Skylink Live TV, Lepšia.TV, Kodi, Magio GO, Telly, Spotify, Apple TV, Prime Video, Disney Plus
Operačný systém TV Google TV
Bezdrôtové pripojenie Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, Chromecast
Smart TV Áno
Twin Tuner Áno
TV tuner DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S2, DVB-T
Internetový prehliadač Áno
DLNA Áno
TimeShift Áno
Prehrávanie multimédií z USB/HDD Áno
Fast scan - automatické ladenie Skylink Áno
Integrovaný DVD prehrávač Nie
SMART Áno
Obrazovka
Technológia zobrazenia XR TRILUMINOS PRO
Zobrazovacia frekvencia panelu 100 Hz
HDR Áno
Rozlíšenie displeja 4K Ultra HD
Technológia displeja LED
Uhlopriečka obrazovky 139 cm (55")
Index spracovania obrazu X-Motion Clarity
Typ podsvietenia Direct LED
Lokálne riadenie jasu (Micro Dimming) Áno
Obraz v obraze (PIP) Nie
Zvuk
Zvuk Acoustic Multi-Audio, Dolby Atmos
Prémiové ozvučenie Áno
Vstupy
Komponentný Nie
Počet HDMI 4
HDMI 2.0 2
HDMI 2.1 2
HDMI ARC Áno
Počet USB 2
CI slot Áno
LAN (Ethernet) Áno
Scart Nie
PC vstup (VGA) Nie
Výstupy
Slúchadlový výstup Áno
Optický výstup Áno
Prevádzkové informácie
Energetická trieda 2021 G
Napájanie autozapaľovača 12 V Nie
Spotreba v pohotovostnom režime 0.5 W
Odporúčaná sledovacia vzdialenosť 1,1 m
Všeobecné informácie
Televízor pre náročných Áno
VESA štandard (uchytenie TV) 300x300 mm
Farba TV čierna
Modelový rok 2021
Hotelový mód Áno
Rodičovský mód Áno
Teletext Áno
Špecifické funkcie Dolby Atmos, Acoustic multiaudio, Ideálne pre PlayStation©5, Auto HDR Tone Mapping Auto, Genre Picture mód
Procesor 4jadrový
Krajina pôvodu SK
Stojan Bočné nohy/dva rozmery
Šírka stojana/rozstup nožičiek 82,1 / 123 cm
Hmotnosť bez podstavca 17.4 kg
Výška bez podstavca 71.1 cm
Šírka bez podstavca 123.3 cm
Hĺbka bez podstavca 7.2 cm
Funkcia Smart Home
Amazon Alexa Áno
Apple HomeKit Áno
Google Home Áno
Vlastný systém Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 123.3 cm
Výška výrobku 71.1 cm
Hĺbka výrobku 32.4 cm
Hmotnosť výrobku 17.4 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 134.8 cm
Výška výrobku 83.3 cm
Hĺbka výrobku 16.0 cm
Hmotnosť výrobku 25.0 kg

Uživateľské recenzie - Televízor Sony XR-55X93J čierna

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

4

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(90%)

Hodnotilo 4 užívateľov

Hodnotenia zákazníkov

Daniel
20.11.2021 v 08:39
80 %

Super obraz, menu svižne, dobra viditelnost při světle

Celková spokojnosť
Ivan
31.10.2021 v 09:56
80 %

farebný a airplay-2

Celková spokojnosť
Ing.andrej
18.08.2021 v 09:49
100 %

Televízor je vynikajúci. Splnil moje očakávanie.

Celková spokojnosť
Milan
19.06.2021 v 08:32
100 %

SUPER obraz, super výbava....

Celková spokojnosť

Príslušenstvo

Daniel
20.11.2021 v 08:39
80 %

Super obraz, menu svižne, dobra viditelnost při světle

Celková spokojnosť

Technické parametre

Značky Sony
Ovládanie hlasom
Áno
Smart ovládač
Áno (v balení)
HbbTV
Áno
PVR (záznam na USB/HDD)
Áno
Webové aplikácie
Netflix, HBO GO, Voyo, YouTube, Rakuten TV, Skylink Live TV, Lepšia.TV, Kodi, Magio GO, Telly, Spotify, Apple TV, Prime Video, Disney Plus
Operačný systém TV
Google TV
Bezdrôtové pripojenie Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, Chromecast
Smart TV
Áno
Twin Tuner
Áno
TV tuner
DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S2, DVB-T
Internetový prehliadač
Áno
DLNA
Áno
TimeShift
Áno
Prehrávanie multimédií z USB/HDD
Áno
Fast scan - automatické ladenie Skylink
Áno
Integrovaný DVD prehrávač
Nie
SMART
Áno
Technológia zobrazenia
XR TRILUMINOS PRO
Zobrazovacia frekvencia panelu
100 Hz
HDR
Áno
Rozlíšenie displeja
4K Ultra HD
Technológia displeja
LED
Uhlopriečka obrazovky
139 cm (55")
Index spracovania obrazu
X-Motion Clarity
Typ podsvietenia
Direct LED
Lokálne riadenie jasu (Micro Dimming)
Áno
Obraz v obraze (PIP)
Nie
Zvuk
Acoustic Multi-Audio, Dolby Atmos
Prémiové ozvučenie Áno
Komponentný
Nie
Počet HDMI
4
HDMI 2.0
2
HDMI 2.1
2
HDMI ARC
Áno
Počet USB 2
CI slot
Áno
LAN (Ethernet)
Áno
Scart Nie
PC vstup (VGA)
Nie
Slúchadlový výstup
Áno
Optický výstup
Áno
Energetická trieda 2021
G
Napájanie autozapaľovača 12 V Nie
Spotreba v pohotovostnom režime
0.5 W
Odporúčaná sledovacia vzdialenosť
1,1 m
Televízor pre náročných
Áno
VESA štandard (uchytenie TV)
300x300 mm
Farba TV
čierna
Modelový rok 2021
Hotelový mód
Áno
Rodičovský mód
Áno
Teletext
Áno
Špecifické funkcie Dolby Atmos, Acoustic multiaudio, Ideálne pre PlayStation©5, Auto HDR Tone Mapping Auto, Genre Picture mód
Procesor 4jadrový
Krajina pôvodu SK
Stojan Bočné nohy/dva rozmery
Šírka stojana/rozstup nožičiek 82,1 / 123 cm
Hmotnosť bez podstavca 17.4 kg
Výška bez podstavca 71.1 cm
Šírka bez podstavca 123.3 cm
Hĺbka bez podstavca 7.2 cm
Amazon Alexa
Áno
Apple HomeKit
Áno
Google Home
Áno
Vlastný systém
Nie
Šírka výrobku 123.3 cm
Výška výrobku 71.1 cm
Hĺbka výrobku 32.4 cm
Hmotnosť výrobku 17.4 kg
Šírka výrobku 134.8 cm
Výška výrobku 83.3 cm
Hĺbka výrobku 16.0 cm
Hmotnosť výrobku 25.0 kg
Dokumentácia k tomuto produktu
XR-55X93J_SK Stiahnuť / (46.31 kB)