Kód: SONXR65A90J ID: 1608543

Televízor Sony XR-65A90J čierna

65" (165 cm) 4K Ultra UHD Smart TV • rozlíšenie 3840 × 2160 px • DVB-T/C/T2/S2 (H.265/HEVC) • Cognitive Processor XR • XR 4K Upscaling • OLED XR Contrast Booster PRO • XR Triluminous Pro • XR Motion...

Darček po registrácii
? 3 769,00 € Ušetríte: 600,00 € (15%)
3 169,00 €
u vás už 30.11.

Všetko o produkte

65" (165 cm) 4K Ultra UHD Smart TV • rozlíšenie 3840 × 2160 px • DVB-T/C/T2/S2 (H.265/HEVC) • Cognitive Processor XR • XR 4K Upscaling • OLED XR Contrast Booster PRO • XR Triluminous Pro • XR Motion Clarity 4K • Acoustic Center Sync (AVR + Sound Bar) • Ambient Optimization • 4× HDMI • 2× USB • inteligentný ovládač v balení • operačný Google TV • ideálny pre PlayStation©5

Sony XR-65A90J, čierna


Zistite, aká realistická bude vaša zábava, keď spojíte mimoriadny kontrast panelu s technológiou podsvietenia Full Array LED a výkon nášho revolučného procesora Cognitive Processor XR™. Sony XR-65A90J ponúka luxusný obraz s rozlíšením 4K Ultra HD s uhlopriečkou 165 cm (65") v podmanivom dizajne s hladkými okrajmi. Televízor Sony XR-65A90J je vybavený revolučným procesorom Cognitive Processor XR™, ktorý zaručuje absolútne harmonický a maximálne prirodzený obraz. Ten v spojení s technológiou XR Motion Clarity a XR Contrast Booster je dotiahnutý k dokonalosti a vy si tak môžete užiť jedinečný kontrast s mimoriadnym jasom. Realistické farby a presné detaily potom zabezpečí procesor XR Triluminos Pro. Môžete sa tešiť aj dokonale priestorový 3D zvuk vďaka technológii XR Surround a Dolby Atmos. Televízor je navyše maximálne pripravený na hranie hier.


Samozrejmosťou je aj pripojenie k Wi-Fi a podpora Bluetooth 4.2. Užívateľské prostredie je vďaka operačnému systému Google TV veľmi prehľadné a ponúka celý rad užitočných funkcií. Vaše obľúbené relácie môžete ľahko vyhľadávať pomocou vášho vlastného hlasu, stačí využiť funkciu hlasového vyhľadávania. Televízor navyše podporuje aj funkciu Apple AirPlay / Apple HomeKit a tak môžete pohodlne streamovať video a audio do vášho televízora priamo z vášho iPhone, iPad alebo Macu. Na prenášanie vašich obľúbených videí, hier a aplikácií z vášho mobilného zariadenia v plnej kvalite do televízora potom slúži praktický Chromecast.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • SMART TV s rozlíšením 4K Ultra HD s uhlopriečkou 165 cm (65")
  • Neuveriteľne reálne a podmanivé sledovanie vďaka procesoru Cognitive Processor XR
  • Technológia XR Motion Clarity zaistí plynulý a zreteľný obraz aj pri rýchlej akcii
  • XR Triluminos Pro vám umožní uvidieť prirodzené tiene a presné detaily aj v tmavých scénach
  • Skutočne priestorový zvuk vďaka XR Surround a Dolby Atmos
  • Ovládajte televízor pomocou hlasového ovládania
  • Inteligentný televízor (Google TV) s možnosťou zapojenia do HomeKit

Motivované inteligenciou, definované kontrastom 4K.

 


Prvý televízor s technológiou kognitívnej inteligencie


Vďaka procesoru Cognitive Processor XR povznáša televízor BRAVIA XR™ obraz a zvuk na novú úroveň. Vie totiž, ako ľudia vidia a počujú, takže môže poskytnúť nový zážitok, ktorý vás vtiahne do každej scény.

 


Revolučný obraz OLED, ako ho vníma ľudské oko


Užite si dychberúci kontrast na našej obrazovke OLED s realisticky pôsobiacou hĺbkou. Jeho revolučný procesor využíva analýzu ľudskej perspektívy a dokáže behom okamihu prejsť a optimalizovať státisíce prvkov. Táto technológia dokáže v spojení s našim jedinečným panelom OLED zobraziť obraz s čistou čiernou aj neuveriteľným jasom.

 


Premeňte zvuk spôsobom, ktorý vás pohltí


Pokročilá technológia reproduktorov a procesor Cognitive Processor XR premenia akýkoľvek zdroj zvuku na pohlcujúci zážitok. Vychutnajte si zreteľnejší zvuk, nech už sledujete čokoľvek. Užite si zábavu úplne novým spôsobom vďaka dokonale zladenému zvuku a obrazu.

 


Možnosť výberu z tisícov filmov a relácií jednoduchým hlasom


Pomocou hlasu rýchlo nájdete to, čo chcete sledovať. Na vyhľadanie konkrétneho titulu stačí povedať jeho názov. Alebo hľadajte všeobecnejšie odporúčané slová: „ukáž mi dobrodružné sci-fi seriály.“

 


Recyklácia. Renovácie. Redukcia.


Nielenže sú naše televízory BRAVIA XR navrhnuté tak, aby boli štýlové a chránili životné prostredie. Na výrobu rámu je používané až 30 % udržateľného materiálu a komponenty televízora obsahujú náš recyklovateľný plast SORPLAS™ so špičkovou mierou recyklovateľnosti 89 %.

 


Široká paleta prirodzene nádherných farieb


Uzrite farby, ktoré sú pre ľudský zrak prirodzené. Procesor Cognitive Processor XR poskytuje našej obrazovke prístup k palete farieb a umožňuje jej reprodukovať farby s rozdielmi viditeľnými v reálnom svete. Rozšírené rozsahy odtieňov a sýtosti umožňujú uvidieť svieže odtiene a realistické textúry na kvetoch. Aj svetlé farby vyzerajú realisticky.

 


Realistická hĺbka so sýtou čiernou a intenzívnym jasom


Zažite dychberúci realistický kontrast. Náš procesor Cognitive Processor XR analyzuje dáta spôsobom, akým ľudské oko dokáže zaostriť a získať informácie o farbách a hĺbke. Technológia XR Contrast Booster upravuje jas a zobrazuje jasnejšie odlesky a hlbšiu čiernu – už neprídete o detaily kvôli všetko pohlcujúcim tieňom alebo prehnanému jasu.

 


Inteligentný spôsob reprodukcie stratených textúr


Či už sledujete akýkoľvek obsah, alebo zdroj, funkcia XR 4K Upscaling vám zaistí rozlíšenie blízke 4K. Procesor Cognitive Processor XR má prístup k mnohým dátam a dokáže obnoviť stratené textúry a detaily, aby poskytoval realistický obraz. Uvidíte detaily, ako sú zvieracia srsť či jasné obrysy skál.

 


Inteligentné spracovanie pohybu pre rýchle scény bez rozmazania


Sledovanie športových prenosov a akčných filmov je teraz ešte lepšie. Náš procesor Cognitive Processor XR s technológiou XR Motion Clarity™ pomocou analýzy dát zaistí, že obraz bude plynulý, zreteľný a bez rozmazania.

 


Obrazovka slúži ako reproduktor a zvuk je zladený s akciou


Funkcia XR Sound Position dopĺňa obraz o realistický zvuk, ktorý nám zaistí zážitok podobný tomu, ako v skutočnosti vnímame svet okolo seba. Vďaka výškovým reproduktorom smerujúcim zvuk, ktorými je tento televízor BRAVIA XR s podsvietením Full Array LED vybavený, zvuk presne ladí s dianím na obrazovke pre skutočne pohlcujúci zážitok.

 


Všetka vaša zábava sa odohráva s 3D priestorovým zvukom


S televízorom BRAVIA XR bude všetko, na čo sa pozeráte, doplnené skutočným priestorovým zvukom. Technológia XR Surround vytvára priestorový zvuk zo strán a vo zvislom smere, takže na dosiahnutie zážitku z 3D zvuku nepotrebujete reproduktory inštalované v strope alebo nasmerované nahor.

 


Technológia Voice Zoom™ 2 vylepšuje hlasy dialógov


Počúvajte televízne dialógy zreteľnejšie bez zvýšenia hlasitosti. Aj keď je reč ťažko počuteľná, technológia Voice Zoom 2 rozpozná typ hlasu, analyzuje ho a zvýši jeho čistotu.

 


Zväčšite svoj obľúbený obsah zo smartfónu


Svoje obľúbené videá, fotografie, hry a ďalší obsah na zariadení so systémom iOS a Android si teraz môžete ľahko a rýchlo vychutnať na veľkej obrazovke.

 


Ovládajte všetky zariadenia jedným inteligentným diaľkovým ovládaním


Všetky pripojené zariadenia môžete ovládať naším inteligentným diaľkovým ovládačom. Vďaka prístupu k službám videí na vyžiadanie jedným tlačidlom si môžete behom okamihu užívať obľúbené programy a filmy.

 


Nádherný dizajn pre pohlcujúci zážitok zo sledovania


V rámci dizajnu One Slate s elegantným rámom vypĺňa obrazovka jediný sklenený panel, takže sa budete môcť plne sústrediť na obraz. Je to presne taký televízor, ktorý vyzerá a znie skvele, či už je na stojane, alebo pripevnený k stene.

 


Služba BRAVIA CORE


Vďaka technológii BRAVIA XR a funkciám Pure Stream™ a IMAX® Enhanced obdržíte všetko, čo sledujete, s ohromujúcim obrazom a znamenitou kvalitou zvuku. S týmto modelom získate 12 mesiacov neobmedzeného streamovania a päť kreditov, ktoré môžete využiť v rámci služby. 
 


S nastaviteľným stojanom Prestige môžete televízor umiestniť kamkoľvek


Viacpolohový stojan nastaviteľný v 3 smeroch vám umožňuje vybrať si štandardné nastavenie, keď sa sústredíte iba na obraz, úzke nastavenie pre menšie police a nastavenie soundbaru na ideálne umiestnenie zvukového systému. *Stojan nastaviteľný v 3 smeroch je dostupný len pri 83" modeli (stojan nastaviteľný v 2 smeroch pri 65" a 55" modeloch).

 


Úžasne hladké okraje – menší rám, väčší obraz


Vďaka bezrámikovému vyhotoveniu pôsobí televízor veľmi elegantne a nebude vás rozptyľovať, takže sa budete môcť sústrediť na to dôležité – na obraz.

 


Čistý dizajn zo všetkých uhlov


Vďaka držiakom zostanú káble úhľadne skryté a televízor bude vyzerať dobre spredu, zboku i zozadu. 

 


Skvelý obraz a zvuk v akomkoľvek prostredí


Pohodlne sa usaďte a užite si úchvatný pohľad. Naša jedinečná technológia optimalizácie podľa okolitého prostredia so svetelným snímačom automaticky prispôsobuje obraz a zvuk podľa vášho prostredia.

 


Vychutnajte si zábavu v kvalite, akú zamýšľali autori


Vďaka radu technológií, ktoré zachovávajú zámer autorov, vrátane režimu Netflix Calibrated Mode, technológie IMAX Enhanced a Dolby Vision®, tento televízor reprodukuje všetku drámu a napätie podľa zámeru režiséra. Tvorcovia môžu navyše pri úpravách obsahu použiť podporovaný softvér Calman.

 


Asistent na platforme Google TV


Naše televízory sú vybavené technológiou pre vizuálne, sluchové a mobilné použitie.

 


Služba BRAVIA CORE


Vďaka technológii BRAVIA XR a funkciám Pure Stream™ a IMAX® Enhanced obdržíte všetko, čo sledujete, s ohromujúcim obrazom a znamenitou kvalitou zvuku. S týmto modelom získate 12 mesiacov neobmedzeného streamovania a päť kreditov, ktoré môžete využiť v rámci služby.

 


Zvuk ako v kine


Ku kvalitnému obrazu patrí rovnako dobrý zvuk. Nechajte sa pohltiť a vstrebávajte audio stopu všade okolo seba. Technológie Dolby Vision a Dolby Atmos naplnia celú miestnosť priestorovým zvukom, takže si budete pripadať, ako by ste sa na film pozerali v kine.


 


 


Vylepšenie objektov prostredníctvom HDR


Vďaka technológii vylepšenia objektov pomocou HDR sú farby a kontrast vylepšené analýzou jednotlivých objektov každej samostatnej scény. Vďaka tomu sa obraz, ktorý sledujete, približuje úrovni širokého dynamického rozsahu. V praxi to znamená, že tmavé oblasti sú skutočne tmavé a svetlé zase jasnejšie. Televízor tak dosahuje ešte realistickejší obraz.


 


 


Hlasové vyhľadávanie


Už žiadne dlhé vyhľadávania obsahu. S inteligentným hlasovým vyhľadávaním môžete vyhľadávať obsah v rôznych službách bez nutnosti otravného vyťukávania textu. Dokonca si napríklad môžete nechať odporučiť obsah. Zadajte dopyt „romantické komédie“ a televízor vám ponúkne zoznam ideálnych kandidátov na pozretie.


 


 


Chromecast built-in


Tento model má integrovanú funkciu Chromecast built-in. Môžete tak z vášho osobného zariadenia (notebook, tablet, telefón) streamovať obsah zo služieb, ako je YouTube alebo Netflix na veľkú obrazovku televízora.


 


 


Google Play


Obchod Google Play vám umožní objavovať, nakupovať aj požičiavať si kvalitný multimediálny obsah. Navyše je k dispozícii aj stále rastúca ponuka aplikácií, ktorá možnosti televízora ešte prehlbuje.


 


Bluetooth


Televízor má zabudované Bluetooth na pripojenie bezdrôtového príslušenstva – napríklad slúchadiel.


 


 


Integrovaná Wi-Fi


Aby ste využili potenciál televízora naplno, možno sa pripojiť bezdrôtovo k vašej domácej sieti. Využijete na to integrovanú Wi-Fi, ktorá vám sprístupní služby na požiadanie.


 


  


 


Nahrávanie na USB


Obľúbené televízne programy možno ľahko nahrávať na externé disky USB a následne si ich pustiť, až budete mať čas. Jedným dotykom, prípadne na základe nastaveného časovača, môžete obsah nahrávať na HDD s kapacitou až 2 TB. Výhodou je, že záznam bude ukončený automaticky po skončení relácie.


 


 


Prehrávanie rôznych formátov z rozhrania USB


Vychutnajte si multimédiá z akéhokoľvek pamäťového zariadenia s USB portom. Na veľkej obrazovke je možné prehrávať hudbu, videozáznamy aj prezerať fotografie – napríklad z dovolenky. Široká kodeková podpora zaisťuje maximálnu všestrannosť.


 


 


Usporiadanie káblov


Zabudnite na otravné káble. U tohto modelu je možné všetky káble úhľadne zrovnať do zadnej časti a viesť ich stojanom. Dokonalý dizajn televízora už nebude nič rušiť. 

Dokumentácia k tomuto produktu
55_65_MONTAZ Stiahnuť / (868.51 kB)
MANUAL Stiahnuť / (4.6 MB)
XR-65A90J_SK Stiahnuť / (46.31 kB)

Technické parametre

Ďalšie parametre
Značky Sony
Technológia TV
Ovládanie hlasom Áno
Smart ovládač Áno (v balení)
HbbTV Áno
PVR (záznam na USB/HDD) Áno
Webové aplikácie Netflix, HBO GO, Voyo, YouTube, Rakuten TV, Skylink Live TV, Lepšia.TV, Kodi, Magio GO, Telly, Spotify, Apple TV, Prime Video, Disney Plus
Operačný systém TV Google TV
Bezdrôtové pripojenie Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, Chromecast
Smart TV Áno
Twin Tuner Áno
TV tuner DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S2, DVB-T
Typ panelu OLED
Internetový prehliadač Áno
DLNA Áno
TimeShift Áno
Prehrávanie multimédií z USB/HDD Áno
Fast scan - automatické ladenie Skylink Áno
Integrovaný DVD prehrávač Nie
SMART Áno
Obrazovka
Technológia zobrazenia XR TRILUMINOS PRO
Zobrazovacia frekvencia panelu 120 Hz
HDR Áno
Rozlíšenie displeja 4K Ultra HD
Technológia displeja OLED
Uhlopriečka obrazovky 164 cm (65")
Index spracovania obrazu X-Motion Clarity
Lokálne riadenie jasu (Micro Dimming) Áno
Obraz v obraze (PIP) Nie
Zvuk
Zvuk Acoustic Surface, Dolby Atmos
Prémiové ozvučenie Áno
Vstupy
Komponentný Nie
Počet HDMI 4
HDMI 2.0 2
HDMI 2.1 2
HDMI ARC Áno
Počet USB 2
CI slot Áno
LAN (Ethernet) Áno
Scart Nie
PC vstup (VGA) Nie
Výstupy
Slúchadlový výstup Áno
Optický výstup Áno
Prevádzkové informácie
Energetická trieda 2021 G
Napájanie autozapaľovača 12 V Nie
Spotreba v pohotovostnom režime 0.5 W
Všeobecné informácie
Televízor pre náročných Áno
VESA štandard (uchytenie TV) 300x300 mm
Farba TV čierna
Modelový rok 2021
Hotelový mód Áno
Rodičovský mód Áno
Teletext Áno
Špecifické funkcie Dolby Atmos, Acoustic surface, Ideálne pre PlayStation©5, Auto HDR Tone Mapping, Auto Genre Picture mód
Procesor 4jadrový
Krajina pôvodu SK
Stojan Bočné nohy/dva rozmery
Šírka stojana/rozstup nožičiek 150,2 cm
Hmotnosť bez podstavca 22.5 kg
Výška bez podstavca 83.3 cm
Šírka bez podstavca 144.4 cm
Hĺbka bez podstavca 4.1 cm
Funkcia Smart Home
Amazon Alexa Áno
Apple HomeKit Áno
Google Home Áno
Vlastný systém Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 144.4 cm
Výška výrobku 83.3 cm
Hĺbka výrobku 31.7 cm
Hmotnosť výrobku 22.5 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 159.4 cm
Výška výrobku 95.9 cm
Hĺbka výrobku 18.0 cm
Hmotnosť výrobku 34.0 kg

Uživateľské recenzie - Televízor Sony XR-65A90J čierna

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

5

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(100%)

Hodnotilo 1 užívateľov

Hodnotenia zákazníkov

Květoslava
27.07.2021 v 10:26
100 %

Lepší TV jsem zatím neměla ani neviděla. Nádherný obraz se skutečně černou barvou a zvuk (reproduktory přímo v obrazovce), který jsem ještě u TV neslyšela. Cena TV je skutečně opodstatněná. Doporučuji všem zájemcům.

Celková spokojnosť

Príslušenstvo

Květoslava
27.07.2021 v 10:26
100 %

Lepší TV jsem zatím neměla ani neviděla. Nádherný obraz se skutečně černou barvou a zvuk (reproduktory přímo v obrazovce), který jsem ještě u TV neslyšela. Cena TV je skutečně opodstatněná. Doporučuji všem zájemcům.

Celková spokojnosť

Technické parametre

Značky Sony
Ovládanie hlasom
Áno
Smart ovládač
Áno (v balení)
HbbTV
Áno
PVR (záznam na USB/HDD)
Áno
Webové aplikácie
Netflix, HBO GO, Voyo, YouTube, Rakuten TV, Skylink Live TV, Lepšia.TV, Kodi, Magio GO, Telly, Spotify, Apple TV, Prime Video, Disney Plus
Operačný systém TV
Google TV
Bezdrôtové pripojenie Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, Chromecast
Smart TV
Áno
Twin Tuner
Áno
TV tuner
DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S2, DVB-T
Typ panelu OLED
Internetový prehliadač
Áno
DLNA
Áno
TimeShift
Áno
Prehrávanie multimédií z USB/HDD
Áno
Fast scan - automatické ladenie Skylink
Áno
Integrovaný DVD prehrávač
Nie
SMART
Áno
Technológia zobrazenia
XR TRILUMINOS PRO
Zobrazovacia frekvencia panelu
120 Hz
HDR
Áno
Rozlíšenie displeja
4K Ultra HD
Technológia displeja
OLED
Uhlopriečka obrazovky
164 cm (65")
Index spracovania obrazu
X-Motion Clarity
Lokálne riadenie jasu (Micro Dimming)
Áno
Obraz v obraze (PIP)
Nie
Zvuk
Acoustic Surface, Dolby Atmos
Prémiové ozvučenie Áno
Komponentný
Nie
Počet HDMI
4
HDMI 2.0
2
HDMI 2.1
2
HDMI ARC
Áno
Počet USB 2
CI slot
Áno
LAN (Ethernet)
Áno
Scart Nie
PC vstup (VGA)
Nie
Slúchadlový výstup
Áno
Optický výstup
Áno
Energetická trieda 2021
G
Napájanie autozapaľovača 12 V Nie
Spotreba v pohotovostnom režime
0.5 W
Televízor pre náročných
Áno
VESA štandard (uchytenie TV)
300x300 mm
Farba TV
čierna
Modelový rok 2021
Hotelový mód
Áno
Rodičovský mód
Áno
Teletext
Áno
Špecifické funkcie Dolby Atmos, Acoustic surface, Ideálne pre PlayStation©5, Auto HDR Tone Mapping, Auto Genre Picture mód
Procesor 4jadrový
Krajina pôvodu SK
Stojan Bočné nohy/dva rozmery
Šírka stojana/rozstup nožičiek 150,2 cm
Hmotnosť bez podstavca 22.5 kg
Výška bez podstavca 83.3 cm
Šírka bez podstavca 144.4 cm
Hĺbka bez podstavca 4.1 cm
Amazon Alexa
Áno
Apple HomeKit
Áno
Google Home
Áno
Vlastný systém
Nie
Šírka výrobku 144.4 cm
Výška výrobku 83.3 cm
Hĺbka výrobku 31.7 cm
Hmotnosť výrobku 22.5 kg
Šírka výrobku 159.4 cm
Výška výrobku 95.9 cm
Hĺbka výrobku 18.0 cm
Hmotnosť výrobku 34.0 kg
Dokumentácia k tomuto produktu
55_65_MONTAZ Stiahnuť / (868.51 kB)
MANUAL Stiahnuť / (4.6 MB)
XR-65A90J_SK Stiahnuť / (46.31 kB)

Odporúčame prikúpiť

Poistenie predĺ. záruky + 5rokov 570,40 €
Poistenie predĺ. záruky + 3roky 443,70 €
Poistenie predĺ. záruky + 1rok 221,80 €