Trust

Trust je celosvetová značka zameriavajúca sa na príslušenstvo k elektronike a najrôznejších noviniek. Potrebujete slúchadlá, reproduktory, podložku pod notebook, nabíjačku či iné príslušenstvo? Spoločnosť Trust vám ponúkne vynikajúcu kvalitu aj príjemný dizajn. Celosvetovo pôsobiaca spoločnosť ponúka široký sortiment, z ktorého si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.

Najpredávanejšie produkty Trust

Zobraziť viac produktov

O značce Trust

Globálna spoločnosť s lokálnym pôsobením ponúka príslušenstvo pre váš tablet, notebook, smartfón, televízor alebo herné zariadenie. Trust prináša zákazníkom atraktívny dizajn, jednoduché použitie aj cenovú dostupnosť.

Spoločnosť bola založená v roku 1981 v Holandsku pod názvom Aashima Technology BV a hlavnou činnosťou bolo importovanie počítačového príslušenstva, herných konzol a videohier. Od roku 1985 spoločnosť začala vyrábať vlastné produkty označené ako Trust. V roku 1988 spoločnosť otvorila zahraničné pobočky v Nemecku, Anglicku, Taliansku a vo Francúzsku. V roku 2003 spoločnosť zmenila svoj názov na Trust International BV.

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov