basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

DARČEKY SKUTOČNE PRE KAŽDÉHO

DARČEKOVÁ KARTA.
Darujte tisíce možností.

VIAC O DARČEKOVEJ KARTE

Pozrite si našu vianočnú
otváraciu dobu

VIANOČNÁ OTVÁRACIA DOBA

NESTÍHATE?
NEVADÍ!

Opravdu rychle
SKUTOČNE
RÝCHLO
Opravdu kdykoliv
SKUTOČNE
KEDYKOĽVEK

Naše predajne sú otvorené denne vrátane víkendov. Vo vybraných predajniach navyše pred Vianocami predlžujeme otváraciu dobu. A do niektorých si môžete prísť vyzdvihnúť darčeky aj na Štedrý deň! Využite osobný odber a pri objednaní z e-shopu budete mať tovar pripravený v predajni do 60 minút.

Vyměň dárek

ČO AK SA JEŽIŠKO
NETRAFÍ

Darčeky nakúpené od 19. 11. do 24. 12. 2018 je možné vymeniť nepoužité, nepoškodené a v pôvodnom obale do 13. 1. 2019 v ktorejkoľvek predajni DATART. Pre viac informácií kontaktujte naše zákaznícke centrum, alebo sa informujte v predajni.

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov