Vstavané rúry, kávovary a zásuvky

Máte radi, keď je všetko pekne rovno a nič nevyčnieva? Určite vás teda bude zaujímať, že okrem vstavanej chladničky či umývačky do svojej kuchyne môžete zakomponovať aj vstavanú rúru, vstavané kávovary a zásuvky. Zadovážte si modernú domácnosť, v ktorej má všetko svoje miesto, aj vy! 

Vstavané spotrebiče jednoducho prinesú poriadok a usporiadanie do každej kuchyne. Ak bojujete s miestom, ušetria vám zopár centimetrov. Do akej výšky umiestnite spotrebič, sa rozhodnete sami. Nebudete sa tak trápiť zložitou údržbou. Zjednoťte vzhľad svojej kuchyne, aby pôsobila minimalisticky a upravene!

Začneme napríklad vstavanými rúrami. Ich hlavnou výhodou je, že sa k nim nemusíte skláňať až k zemi, keď vyťahujete plech s dobrotami. Vstavaná rúra je umiestnená v úrovni pásu, takže keď budete kontrolovať, v akej je pokrm fáze, bude to praktické. Ak vám doma pobehujú zvedavé deti, budete mať istou, že nedôjde k vážnej nehode.  

Nemusíte sa báť, že by ste si vstavaným spotrebičom obmedzili výber. Práve naopak! Okrem uceleného dizajnu svojej kuchyne získate aj pomocníkov presne podľa predstáv. Na výber máte klasické rúry na pečenie s výškou 60 cm, ale aj kompaktné rúry na pečenie s výškou 45 cm do menších domácností.  

Radi pripravujete domáce pečivo? Mrknite do našej kategórie parné rúry. Skvelá funkcia PlusSteam vám vďaka troche pary zaistí lesklejšiu farbu a chrumkavejšiu kôrku. Para vám pomôže aj s čistením.

Uprednostňujete moderné funkcie v retro dizajne? Niet divu, retro spotrebiče sú čoraz obľúbenejšie. V kuchyni sa budú skvelo vynímať napríklad retro rúry.  

K najznámejším výrobcom vstavaných rúr patrí Mora, BoschElectrolux.  

Potrebujete poradiť s výberom rúry? Mrknite na náš článok, v ktorom vám predstavíme jednotlivé typy a ich výhody pekne krok za krokom.  

Aj vstavané kávovary prispejú k celkovo zladenému dizajnu kuchyne. Dokonca vám ušetria miesto na kuchynskej linke. Vychutnajte si obľúbené kávové špeciality z celého sveta štýlovo! Vyberať môžete zo vstavaných kávovarov značky AEG, Miele alebo napríklad Siemens.

Vstavané ohrevné zásuvky si svoje dobré meno v slovenských domácnostiach zatiaľ iba budujú. Pozornosť si však určite zaslúžia, sú totiž veľmi praktické. Ich možnosti sú rôzne, zvládnu napr. udržať teplotu nápojov a pokrmov, predhriať riady, rozmraziť jedlo alebo urýchliť kysnutie cesta. Vaše pečivo bude s pomocou ohrevnej zásuvky chutiť ako od profesionálneho pekára.  

Vyberte si z ponuky značiek Bosch, Siemens, AEG.

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov