basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vyhraj Smartfón každý týždeň

Kúp si smartfón a vyhraj ďalší! Každý týždeň.

Uvažujete o kúpe nového mobilného telefónu? Ste na správnom mieste! Nech už si totiž vyberiete akýkoľvek smartfón v DATART, môžete k nemu získať ďalší celkom zadarmo. Stačí ak svoj nákup zaregistrujete, a ste v hre. Nejde tu pri tom o fazuľky – každý týždeň môžete vyhrať špičkový Samsung Galaxy S8, parádny iPhone 7 alebo super novinku Huawei Nova 3. Výber je len a len na vás, okrem modelu si môžete vybrať aj farbu podľa vášho gusta. Tak šup šup, nech je z čoho vyberať!

01

KÚPTE SI

v našich predajniach alebo na www.DATART.sk akýkoľvek smartfón

02

ZAREGISTRUJTE

svoj nákup a pritom si vyberte smartfón. Registrujte sa tu.

03

KAŽDÝ TÝŽDEŇ LOSUJEME

výhercu jedného s ponúkaných smartfónov

REGISTROVAŤ SA

SÚŤAŽÍME O Apple iPhone 7, Samsung Galaxy S8
a Huawei Nova 3. PREZRITE SI ICH.

ŠŤASTNÍ VÝHERCOVIA SMARTFÓNU

ZISTIŤ TU
Akcia platí na nákupy uskutočnené v predajniach a webe DATART od 3. 10. 2018 do 31. 12. 2018. Úplné pravidlá akcie nájdete tu.
V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov