Kód: BOSBGL3HYG ID: 1456127

Podlahový vysávač Bosch ProHygienic BGL3HYG biely

vreckový podlahový vysávač • príkon 650 W • hlučnosť 77 dB • akčný rádius 10 m • vhodný pre alergikov • objem prachového vrecka 4 l • filtračné vrecko PowerProtect • umývateľný HEPA filter •...

? 194,00 €
185,00 €
u vás už 26.10.
rýchlart do 30 minút

Všetko o produkte

vreckový podlahový vysávač • príkon 650 W • hlučnosť 77 dB • akčný rádius 10 m • vhodný pre alergikov • objem prachového vrecka 4 l • filtračné vrecko PowerProtect • umývateľný HEPA filter • teleskopická trubica • štrbinová hubica, hubica na čalúnenie, parketová hubica

Bosch ProHygienic BGL3HYG, biela


Zaistite si perfektne čistú domácnosť a rozlúčte sa s nechcenými alergénmi, plesňami, roztočmi a peľmi! Ponúka sa vám skvelé a efektívne riešenie v podobe unikátnej novinky od firmy Bosch, ktorá predstavuje podlahový vysávač ProHygienic BGL3HYG v bielej farbe. Je vybavený systémom UltraAllergy s jedinečnou trojnásobnou ochranou a v kombinácii s ďalším moderným vybavením ide o špičkového pomocníka do každej modernej rodiny.


Pre zdravý a čistý domov


Značka Bosch predstavuje podlahový vysávač ProHygienic BGL3HYG pre všetkých, ktorí ocenia žiarivo čistý domov s dôrazom na svieži vzduch bez nežiaducich alergénov. Nielen alergikov dokáže zaujať inovatívny UltraAllergy systém, ktorý zaisťuje trojnásobnú ochranu proti prachu a alergénom. Perfektná kombinácia najlepších filtračných technológií od firmy Bosch, filtračné vrecko PowerProtect a optimálne hygienické utesnenie zaručujú svieže a predovšetkým delikátne čisté prostredie. Vysávač ProHygienic sa môže pochváliť ocenením ECARF' s pečaťou kvality prináležiacej produktom vhodným pre alergikov.


Svieži čerstvý vzduch ako základ zdravého domova!

 


Stop roztočom, plesniam a alergénom


Zatočte raz a navždy s neželanými hosťami, s vysávačom ProHygienic k vám cestu nenájdu! Roztoče sa ukrývajú v každom matraci a polstrovaní a ich hlavnou potravou sú šupinky kože. Väčšinu času trávime v uzavretých priestoroch, ktoré sú ideálnym miestom pre množenie alergénov, čo u citlivých a starších osôb vyvoláva nevoľnosti, chronické ochorenia a alergie. Ďalším nechceným spoločníkom sú plesne spôsobujúce nepríjemné kožné a dýchacie ochorenia. Zásadným alergénom sú tiež pele, tie sa do domácnosti väčšinou dostanú vzduchom alebo sa donesú na oblečení. Urobte stop a zapnite jedinečný vysávač Bosch ProHygienic!
 


Trojnásobná bariéra


Trojitá ochrana funguje v prvom rade na princípe filtra UltraAllergy. Ten zachytí aj tie najjemnejšie čiastočky prachu a alergénov a zaistí tak, že vyfukovaný vzduch je čistejší ako vzduch v miestnosti. Viacvrstvový prachový sáčok PowerProtect a filter Ultra Allergy uzamkne až 99,99 % jemných prachových častíc vnútri. Vďaka prídavnému tesneniu zostávajú jemné čiastočky prachu vo vysávači a váš domov zostáva hygienicky čistý. Filtrom UltraAllergy dokáže prejsť iba 1 častica jemného prachu z 10 000. Vysoko účinný materiál filtra sa používa aj v laboratóriách a na operačných sálach. Zabezpečí, že vyfukovaný vzduch je čistejší ako vzduch v miestnosti.

 


Úsporný a kompaktný pomocník


Vreckový vysávač ponúka špičkový výkon a kapacitu vrecka až 4 litre. Je vybavený systémom PowerProtect, ktorý poskytuje dlhotrvajúci výkon vysávania, aj keď sa vrecko zaplní. Poteší vás technológia vysokého výkonu QuattroPower pre vynikajúce výsledky vysávania s nízkou spotrebou energie. Nemenej dôležitý je elegantný, priestorovo úsporný dizajn, ktorý oceníte pri prevádzke i skladovaní.

 


Komfortné vysávanie


Ku komfortnému upratovaniu prispeje dlhý kábel s 10 m akčným rádiom, a tak nie je nutné často meniť zásuvky. K dispozícii máte set príslušenstva, s ktorým sa ľahko dostanete aj na ťažko prístupné miesta a dosiahnete dokonalé výsledky pri čistení čalúnených povrchov, ako sú pohovky alebo kreslá. Sada ponúka hubicu na čalúnenie a na štrbiny. Súčasťou je tiež hubica na tvrdé podlahy a špeciálna násada na matrace, ktoré sú najčastejšie zasiahnuté roztočmi a alergénmi. Celý výrobok vhodne dolaďuje umývateľný HEPA filter, ktorý permanentne vytvára čerstvý vzduch.


Dokumentácia k tomuto produktu
BGL3HYG Stiahnuť / (3.28 MB)
BGL3HYG Stiahnuť / (3.28 MB)

Technické parametre

Ďalšie parametre
Značka kvality dTest Nie
Akčný rádius/dosah 10 m
Typ trubiek teleskopická
Zdroj energie sieťový 230V
Napájanie vysávača 230 V
Značky Bosch
Všeobecné informácie
Príkon vysávače 650 W
Objem prachového vrecka alebo nádoby 4 l
Hlučnosť 77 dB
Určenie ostatné, pre alergikov
Vysávanie suché
Regulácia výkonu na vysávači
Filtrácia
Typ filtrácie sáčkový
Druh filtra HEPA 1 ks
Hubica
Typ turbokefy nemá turbokefu
Hubica na tvrdé podlahy Áno
Turbokefa Nie
Príslušenstvo
Príslušenstvo v balení hubica na čalúnenie, parketová hubica, štrbinová hubica
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 5.5 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 37.1 cm
Výška výrobku 30.6 cm
Hĺbka výrobku 58.6 cm
Hmotnosť výrobku 6.5 kg

Uživateľské recenzie - Podlahový vysávač Bosch ProHygienic BGL3HYG biely

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

0

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 užívateľov

Príslušenstvo

Bosch BBZ41FGALL
12,49 €
Bosch BBZ10TFG
11,60 €

Technické parametre

Značka kvality dTest Nie
Akčný rádius/dosah
10 m
Typ trubiek teleskopická
Zdroj energie sieťový 230V
Napájanie vysávača 230 V
Značky Bosch
Príkon vysávače 650 W
Objem prachového vrecka alebo nádoby
4 l
Hlučnosť
77 dB
Určenie ostatné, pre alergikov
Vysávanie
suché
Regulácia výkonu na vysávači
Typ filtrácie
sáčkový
Druh filtra HEPA 1 ks
Typ turbokefy
nemá turbokefu
Hubica na tvrdé podlahy
Áno
Turbokefa Nie
Príslušenstvo v balení hubica na čalúnenie, parketová hubica, štrbinová hubica
Hmotnosť výrobku 5.5 kg
Šírka výrobku 37.1 cm
Výška výrobku 30.6 cm
Hĺbka výrobku 58.6 cm
Hmotnosť výrobku 6.5 kg
Dokumentácia k tomuto produktu
BGL3HYG Stiahnuť / (3.28 MB)
BGL3HYG Stiahnuť / (3.28 MB)

Odporúčame prikúpiť

Poistenie predĺ. záruky +3roky 37,00 €
Poistenie predĺ. záruky +1rok 18,50 €
Poistenie predĺ. záruky +2roky 27,80 €
Blesková výmena 27,99 €