basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTVORENÉ! Všetky naše predajne sú znovu otvorené. Príďte si vybrať tovar alebo si ho objednajte online a o 60 minút si ho môžete bezpečne vyzdvihnúť.

Zamestnanci sú náš úspech

Vieme, že ľudia sú tým najdôležitejším kapitálom, ktorý máme. Preto sa snažíme ponúknuť zamestnancom dobré a stabilné zázemie, zmysluplnú prácu a možnosť sebarealizácie.

Pracovať v spoločnosti Datart znamená orientovať sa na zákazníka, neustále si zvyšovať odbornosť a vzdelávať sa, odvádzať dobré výkony a byť plnohodnotnou súčasťou tímu.

Hľadáme preto pracovníkov, ktorí majú pozitívny vzťah k zákazníkom, vedia vhodne komunikovať, radi sa učia novým veciam a pracujú naplno.

Na oplátku im ponúkame možnosti vzdelávania, rad zamestnaneckých výhod a predovšetkým zaujímavú prácu.

Kto sme

DATART je popredným maloobchodným predajcom zameraným na spotrebnú elektroniku. Na českom a slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1990 a zamestnávame približne 1000 ľudí v našom predajnom reťazci, ktorý tvorí 35 predajní v Českej republike a 12 na Slovensku.

Kam smerujeme

Naša filozofia sa od vzniku spoločnosti nezmenila. Chceme ponúkať najlepšie ceny, najlepší tovar a najlepšie služby.

Chceme získavať nových zákazníkov, a to neustálym rozširovaním predajnej a servisnej siete. Našich stálych zákazníkov chceme zasa príjemne prekvapovať - novými službami a ponukami, ktoré naozaj stoja zato.

Naše motto: Len 100% spokojný zamestnanec môže odvádzať 100% výkon.

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov