basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

90 dní záruka vrátenia peňazí

Záruka 90 dní

Nakúpte teraz, skúšajte až 90 dní!

Máte pocit, že vaša stará chladnička "priveľa žerie" a rýchlosť chladenia už tiež nie je to, čo bývala? Myslite efektívne, kúpte si novú, úspornejšiu! S našimi beznámrazovými chladničkami na vás navyše čaká jedna cool výhoda - koniec prácneho odmrazovania. Dajte zbohom namáhavému sekaniu ľadu a zamrznutým prstom, šetrite energiu i čas s úsporným spotrebičom!

Neveríte? Vyskúšajte! Všetky beznámrazové chladničky (voľne stojace i vstavané) zakúpené v DATARTe teraz môžete doma testovať až 90 dní. Keď nenaplnia vaše očakávania, jednoducho ich vrátite - a my vám vrátime peniaze.

AKO POSTUPOVAŤ PRE ZÍSKANIE ZÁRUKY VRÁTENIA PEŇAZÍ?

1. Nakúpte v našom e-shope alebo ktorejkoľvek kamennej predajni beznámrazovú chladničku.
2. Testujte váš nový spotrebič až 90 dní.
3. Pokiaľ nenaplní vaše očakávania, napíšte na e-mail zaruka@datart.sk a nezabudnite doplniť informácie: Vaše meno a priezvisko, adresu bydliska, kontakt (e-mail a telefónne číslo) a pripojte informácie o nákupe vášho spotrebiča – číslo faktúr/y alebo objednávky a naskenovaný doklad o zaplatení.
4. O všetko ostatné už sa postaráme my.

Akcia platí v termíne od 1. 6. 2019 do 31. 8. 2019.
Úplné pravidlá nájdete tu.

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov