basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Tí najlepší pomocníci do domácnosti.
Otestujte ich!

Záruka 90 dní

Nakúpte teraz, skúšajte až 90 dní!

Nemáte balkón a už vás nebaví sušiť bielizeň v byte? Prší týždeň vkuse a vaše šaty nie a nie uschnúť? Kúpte si sušičku! Nevojde sa vám do malého bytu? Vyrieši to praktická kombinovaná práčka so sušičkou, s ktorou ušetríte nielen priestor, ale aj čas. Tieto spotrebiče si proste zamilujete!

Neveríte? Vyskúšajte si to! Vybrané spotrebiče zakúpené v DATART teraz môžete testovať až 90 dní. Ak nenaplnia vaše očakávania, jednoducho ich vrátite a my vám vrátime peniaze.

Ako získať záruku vrátenia peňazí?

1. Nakúpte v našom e-shope alebo v ktorejkoľvek kamennej predajni sušičku bielizne alebo kombinovanú práčku so sušičkou
2. Testujte váš nový spotrebič až 90 dní
3. Pokiaľ nenaplní vaše očakávania, napíšte na e-mail zaruka@datart.sk a nezabudnite doplniť informácie: Vaše meno a priezvisko, adresu bydliska, kontakt (e-mail a telefónne číslo) a pripojte informácie o nákupe vášho spotrebiča – číslo faktúr/y alebo objednávky a naskenovaný doklad o zaplatení.

Akcia platí od 1. 9. 2019 do 31. 12. 2019.
Úplné pravidlá akcie nájdete tu.

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov