Kód: PHIHX992447 ID: 1498621

Zubná kefka Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47 strieborný

sonická elektrická zubná kefka • technológia Sonicare • čistiace hlavice DiamondClean • 62 000 pohybov za minútu • 5 čistiacich programov • 3 intenzity • Li-Ion batéria • dobíjací pohár • cestovné...

doprava zadarmo Záruka vrátenia peňazí Odporúčame
? 299,90 € Ušetríte: 60,90 € (20%)
239,00 €
u vás už 06.12.
rýchlart do 30 minút

Všetko o produkte

sonická elektrická zubná kefka • technológia Sonicare • čistiace hlavice DiamondClean • 62 000 pohybov za minútu • 5 čistiacich programov • 3 intenzity • Li-Ion batéria • dobíjací pohár • cestovné puzdro s USB • mobilná aplikácia na čistenie zubov • tlakový senzor

Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47


Kefka DiamondClean Smart HX9924/47 ponúka dokonalé čistenie. Štyri maximálne výkonné kefkovité hlavice vám umožnia zamerať sa na všetky aspekty zdravia zubov a ďasien. Technológia Smart Sensor poskytuje okamžitú spätnú väzbu a rady pre dokonale čisté a biele zuby, ďasná a svieži dych. DiamondClean Smart nie je len kefka. Prináša komplexnú starostlivosť o zuby a ďasná.


V porovnaní s bežnou manuálnou kefkou odstráni zubná kefka Philips Sonicare až 10× viac zubného povlaku a svoje zuby si vyčistíte ďaleko dôkladnejšie. Spoločne s hlavicou Premium Plaque Defense sa kefka postará o to najhlbšie vyčistenie. Jemné flexibilné vlákna sa prispôsobia tvaru každého zubu a zabezpečujú dokonalý kontakt s povrchom.


 
 


Kľúčové vlastnosti:


 • Poradí si so zubným povlakom až 10× lepšie
 • Za 2 týždne zdravšie ďasná
 • Za 3 dni belšie zuby bez povrchových škvŕn
 • 2 týždne prevádzky na jedno nabitie
 • 5 režimov, 3 intenzity
 • 4 špeciálne kefkové hlavy pre kompletnú starostlivosť
 • Aplikácia na čistenie zubov Philips Sonicare

Žiarivý úsmev už za týždeň - vyskúšajte aj vy účinky tejto zubnej kefky.

 
 


Rozlúčte sa s povlakom


Hlavicu C3 Premium Plaque Defence použite na zabezpečenie jedinečného hĺbkového čistenia. Jemné vlákna na stranách hlavice sa ľahko prispôsobia tvaru každého zuba, a zaisťujú tak 4× väčší kontakt s povrchom*** a odstránenie až 10× väčšieho množstva povlaku z ťažko dostupných oblastí.*


 
 


Starajte sa o ďasná


Hlavica G3 Premium Gum Care stará zdravie ďasien. Má menšiu veľkosť a jej presná vlákna zaisťujú jemné, ale pritom účinné vyčistenie pozdĺž línie zubov a ďasien, kde ochorenia ďasien vznikajú. Klinické testy preukázali, že hlavica zníži až o 100 % riziko zápalov* a ďasná sú vďaka nej až 7-krát zdravšie už počas dvoch týždňov používania*.


 
 


Belšie zuby, rýchlo


Použite hlavicu W3 Premium White na odstránenie povrchových škvŕn a dosiahnutie belšieho úsmevu. Potvrdzujeme, že vďaka husto osadeným centrálnym vláknam hlavica odstráni až o 100 % viac škvŕn počas iba troch dní **.

 


Dlhotrvajúci svieži dych


Hlavica TongueCare+ pomáha eliminovať zápach z ústnej dutiny spôsobený baktériami v póroch jazyka. 240 vlákien MicroBristles prenikne do akejkoľvek vyvýšeniny alebo ryhy na jazyku a účinne odstráni baktérie a nečistoty spôsobujúce nepríjemný dych.

 


Efektívne čistenie


Aplikácia Philips Sonicare vás sama upozorní, keď dosiahnete dokonalé vyčistenie. Tiež vám poradí, ako zuby čistiť ešte lepšie a dôkladnejšie. Pokiaľ pri čistení niektoré miesto vynecháte, aplikácia má funkciu TouchUp, ktorá vás na to upozorní a poradí, kam sa vrátiť. Vďaka tomu máte istotu, že zakaždým dosiahnete úplne čisté zuby.

 


 Lepšia starostlivosť o problematické oblasti


Upozornil vás zubný lekár na nejaké problematické oblasti v ústach? Vďaka 3D mape vašich úst ich máte v aplikácii prehľadne zvýraznené. Aplikácia vám tiež pripomenie, aby ste týmto miestam venovali zvýšenú pozornosť.

 


Tlakový senzor a optimálne nastavenie


Pri čistení zubov ľahko vyviniete príliš veľký tlak a ani si to nevšimnete. Ale DiamondClean Smart vás upozorní blikaním svetelného krúžku na konci tela. Tým sa dozviete, že by ste mali tlak zmierniť a nechať všetko na hlavici kefky. Nemusíte si ani lámať hlavu aký režim a intenzitu vybrať. Mikročip v hlavici kefky komunikuje s aplikáciou DiamondClean Smart. Takže keď nasadíte napríklad hlavicu pre starostlivosť o ďasná, kefka spozná, že má vybrať optimálny režim a intenzitu pre jemnú, ale efektívnu starostlivosť o ďasná. Stačí stlačiť tlačidlo na aktiváciu.

 


Vyberte si z 5 režimov a 3 nastavení intenzity


DiamondClean Smart ponúka päť režimov čistenia, ktoré pokrývajú celý rad potrieb v oblasti starostlivosti o zuby a ďasná. Režim Clean využijete na dokonalé každodenné čistenie, režim White+ na odstránenie škvŕn, s režimom Deep Clean+ docielite unikátne hĺbkové čistenie, režim Gum Health je určený na šetrné a účinné vyčistenie pre zdravie ďasien a režim Tongue Care slúži na čistenie jazyka. Môžete si vybrať medzi tromi intenzitami od vyššej pre intenzívne čistenie po nižšiu na citlivé zuby a ďasná.

 


Využite hlavicu kefky čo najúčinnejšie


Hlavice kefky podliehajú priebežnému opotrebovaniu a ich účinnosť pri odstraňovaní plaku sa postupne znižuje. Vďaka inteligentnému rozpoznávaniu hlavice budete vždy vedieť, kedy hlavicu vymeniť. Kefka sleduje, ako dlho a s akou intenzitou ste si zuby čistili jednotlivými hlavicami, a v pravý čas vás upozorní na potrebu výmeny. Životnosť hlavíc môžete sledovať tiež v aplikácii Philips Sonicare.

 


Jednoduché a štýlové nabíjanie - doma i na cestách


Na jedno plné nabitie môžete kefku pravidelne používať až dva týždne. Na cestách použite ako nabíjačku cestovné puzdro. Vložte kefku do puzdra, ktoré pripojíte k notebooku alebo do zásuvky. Doma na nabíjanie poslúži elegantný pohár s indukčným nabíjaním, ktorá je štýlovým doplnkom kúpeľne a je ho možné využiť aj na vyplachovanie úst. Na nabíjanie kefku jednoducho vložte do pohára.

 


* v porovnaní s manuálnou zubnou kefkou ** v porovnaní s manuálnou zubnou kefkou s kvalitnou bieliacou pastou na zuby *** v porovnaní so Sonicare Optimal White hlavicou
 


Obsah balenia:


 • telo kefky
 • 1 kefková hlavica C3 Premium Plaque Defense
 • 1 kefková hlavica G3 Premium Gum Care
 • 1 kefková hlavica W3 Premium White
 • 1 hlavica na čistenie jazyka TongueCare+
 • cestovné puzdro
 • nabíjací pohár
Dokumentácia k tomuto produktu
Philips-2945093373-hx9924_47_pss_cescz Stiahnuť / (710.45 kB)
Philips-2600358995-hx9924_47_pss_ Stiahnuť / (679.23 kB)
Philips-2468224668-hx9903_13_dfu_slv Stiahnuť / (6.01 MB)

Technické parametre

Ďalšie parametre
SMART Áno
Orálne centrum Nie
Ústna sprcha Nie
Úložný priestor Nie
Zdroj energie akumulátorový (Li-On)
Značka kvality dTest Nie
Typ sonická
Počet sterov za minútu 31000
Bielenie Áno
Cestovné puzdro Áno
Tlakový senzor Áno
Značky Philips
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 13.9 cm
Výška výrobku 20.2 cm
Hĺbka výrobku 8.9 cm
Hmotnosť výrobku 1.0 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 17.9 cm
Výška výrobku 26.0 cm
Hĺbka výrobku 11.9 cm
Hmotnosť výrobku 1.2 kg

Uživateľské recenzie - Zubná kefka Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47 strieborný

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

4

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(95%)

Hodnotilo 16 užívateľov

Hodnotenia zákazníkov

Dana
17.07.2021 v 09:51
80 %

Výborný

Celková spokojnosť
Vít
02.04.2021 v 06:40
100 %

prima

Celková spokojnosť
Jozef
02.04.2021 v 06:40
100 %

Celková spokojnosť
matraska
14.11.2020 v 19:28
100 %

Je prostě super ,lepší kartáček jsem ještě neměla . Zuby jsou krásně čisté a navíc mám i promasírované dásně . Šetřím ještě na jeden ,můj syn si ho strašně přeje myslím ,že s ním bude také nadmíru spokojen ....

Celková spokojnosť
Lenitchka
14.11.2020 v 19:28
80 %

Pocit perfektně vyčištěných zubů – to je první věc, kterou bych po 2 týdenním používání, kdy jsem kartáček dostala do rukou, řekla. Takový pocit mívám, když odcházím od dentální hygienistky. Philips Sonicare DiamondClean Smart byl první sonický ( a elektrický vůbec) kartáček, který jsem použila a i když jsem ze začátku byla skeptická, že nemůže vyčistit zuby lépe než manuální číštění, tak jsem byla nadmíru překvapena. Čištění je příjemné, masíruje dásně a při větším tlaku jste upozorněni, že tlačíte až moc. Tvar kartáčku sedne každému do ruky, ocenila bych ale nějaké protiskluzové části. Také se obávám o opotřebení části pro výměnu hlavic, protože k výměně je třeba vyvinout více síly. Nabíječka kartáčku je uložena do uhledné skleničky, takže neudělá ostudu ani v moderní koupelně. Aplikace ke kartáčku se snaží jakousi zábavnou formou ulehčit a naučit vás správnému čištění. Musím ale řící, že odezva není zcela správná a i když se někdy snažíte sebevíc poslouchat program, tak ne vždy zuby napoprvé “dočista” vyčistíte (2 minuty je málo) Ke kartáčku je take cestovní pouzdro, které je určeno na kartáček a 2 nástavce, které oceníte, když máte 1 kartáček a více hlavic (my máme 2 s přítelem). Bohužel při vložení kartáčku a obou nástavců pouzdro pořádně nedovírá. Celkově ale mohu Philips Sonicare doporučit všem. Po zkoušení jsem se na názor ptala i své hygienistky a řekla mi, že jej sama používá již několik let a doporučuje i klientům. I přes maličké nedostatky a vyšší cenu stoji za to!

Celková spokojnosť
GiorgioCZ
14.11.2020 v 19:28
100 %

Sonický kartáček předčil veškerá má očekávání. Byť je jejich cena vyšší určitě doporučuji vyzkoušet! Už po prvním čištění cítíte rozdíl. Smart funkce je výborným učitelem jak si správně čistit zuby. Doporučuji tedy nejenom dětem, ale i dospělým uživatelům. Po pár dnech máte již správné čištění "v ruce" a aplikaci nemusíte používat :)

Celková spokojnosť
Duffik
14.11.2020 v 19:28
80 %

Kartáček používám již týden a jsem s ním nadmíru spokojen. Čistí zuby s obrovskou precizností s vyčistí krásně i mezizubní prostor. Krom toho pociťuji, že mám zuby bělejší a tak i zdravější. Velmi také oceňuji možnosti spárovat kartáček s chytrým telefonem, což přináší mnoho užitečných funkcí. Např. to, že kartáček sleduje zda, došlo k vyčištění každé části chrupu nebo zda byl na zuby vyvinut příliš vysoký tlak. Mimoto, kartáček je tichý, velmi dobře se ovládá a jeho design je suprový.

Celková spokojnosť
klix
14.11.2020 v 19:28
100 %

Již po pár dnech cítím, že moje jsou zdravější - jsou zbaveny takového toho nehezkého povalku. Při používání nástavce na čištění se barva mého jazyka změnila na takovou zdravější. Ovládání je hodně intuitivní - jediné co je potřeba vědět, které tlačítko je na vypnutí a které na nastavení intenzity (první den se mi to pletlo). Jinak spokojenost - čištění zubů mě konečně baví - je vtipné sledovat čištění v aplikaci a sbírat bod za správně vyčištěné zuby. Jedinou nevýhodou pro mě je krátký kabel k nabíjecí podložce.

Celková spokojnosť
Klix
14.11.2020 v 19:28
100 %

"Pokud pominu dražší pořizovací cenu, tak již po pár dnech cítím zlepšení zubů - zuby nejsou pokryty takovým tím povlakem a i barva jazyku se změnila (i když prvotní čištění jazyka bylo šílené). Převládají ve mě spíše pozitivní pocity než negativní. Rada: při prvním spuštěním upozorněte doma, že po vás bude trochu zacákané zrcadlo :-)"

designová hračka, užitečnost, dělá z čištění zubů zábavu a konečně mě to začalo bavit, aplikace je naprosto super!

krátká nabíječka, složitější manuál, dražší pořizovací cena

Celková spokojnosť
Duffik
14.11.2020 v 19:28
100 %

Velmi výkoný a kvalitní kartáček, za který je však nutné si připlatit nemalé peníze.

3 stupně intenzity vybrací, 5 režimů čistění, skvělý design a materiál, připjemné a snadné ovládání, možnost spárování kartáčku s aplikací PhilipsSonicare, nízká hlučnost, výdrž baterie (cca 20 dní+), doplňky jako je sklenička a sní spojená bezdrátová nabíječka a suprové cestovní pouzdro

Cena poměrně vysoká. K USB kabelu, který je spojen s cestovním pouzdrem není adpatér do zásuvky

Celková spokojnosť
GiorgioCZ
14.11.2020 v 19:28
100 %

Byť je se může zdát cena vyšší, určitě stojí za vyzkoušení!

"Zpracování Výkon Design Smart technologie = výborný učitel, jak si správně čistit zuby"

Vyšší cena

Celková spokojnosť
Lenitchka
14.11.2020 v 19:28
100 %

"Pocit perfektně vyčištěných zubů – to je první věc, kterou bych po 2 týdenním používání, kdy jsem kartáček dostala do rukou, řekla. Takový pocit mívám, když odcházím od dentální hygienistky. Philips Sonicare DiamondClean Smart byl první sonický ( a elektrický vůbec) kartáček, který jsem použila a i když jsem ze začátku byla skeptická, že nemůže vyčistit zuby lépe než manuální číštění, tak jsem byla nadmíru překvapena. Čištění je příjemné, masíruje dásně a při větším tlaku jste upozorněni, že tlačíte až moc. Tvar kartáčku sedne každému do ruky, ocenila bych ale nějaké protiskluzové části. Také se obávám o opotřebení části pro výměnu hlavic, protože k výměně je třeba vyvinout více síly. Nabíječka kartáčku je uložena do uhledné skleničky, takže neudělá ostudu ani v moderní koupelně. Aplikace ke kartáčku se snaží jakousi zábavnou formou ulehčit a naučit vás správnému čištění. Musím ale řící, že odezva není zcela správná a i když se někdy snažíte sebevíc poslouchat program, tak ne vždy zuby napoprvé “dočista” vyčistíte (2 minuty je málo) ? Ke kartáčku je take cestovní pouzdro, které je určeno na kartáček a 2 nástavce, které oceníte, když máte 1 kartáček a více hlavic (my máme 2 s přítelem). Bohužel při vložení kartáčku a obou nástavců pouzdro pořádně nedovírá. Celkově ale mohu Philips Sonicare doporučit všem. Po zkoušení jsem se na názor ptala i své hygienistky a řekla mi, že jej sama používá již několik let a doporučuje i klientům. I přes maličké nedostatky a vyšší cenu stoji za to! "

"- pocit perfektně vyčištěných zubů - více nástavců v balení - designová nabíječka - aplikace upozorní, kdy je nutné hlavice vyměnit"

"- aplikace (ale po pár používáních se člověk naučí správně čistit zuby a pak si s aplikací čistí jen pro zábavu) - cestovní pouzdro nedovírá - někdy vyklouzne z ruky - vyšší cena"

Celková spokojnosť
Kratos91
14.11.2020 v 19:28
100 %

Dlouhou dobu jsem kašlal na pravidelnou zubní hygienu, až Sonicare mě k tomu motivoval. Oceňuji u výrobku, že díky sonickému čištění nedráždí dáseň a že s propojením s aplikacî může kontrolovat všechno možné, od návštěvy lékaře, až po stav hlavic. Jediné, co mi na českém trhu chybí, je aplikace, skrze kterou bych mohl propojit a sdílet údaje s Apple Health. Dle všeho aplikace existuje, ale není na české mutaci AppStore

Celková spokojnosť
Julo007
14.11.2020 v 19:28
80 %

Hezká mobilní aplikace, která by však potřebovala dále propracovat

Celková spokojnosť
rejcka
14.11.2020 v 19:28
100 %

Konečně dočista do čista. stará reklama došla nového opodstatnění. Kartáček je praktický, skvělý, dobře vypadá a báječně čistí.

Celková spokojnosť
Kikusa
14.11.2020 v 19:28
100 %

S kartáček jsem max spokojena, splňuje mé očekávání.

Celková spokojnosť
Dana
17.07.2021 v 09:51
80 %

Výborný

Celková spokojnosť

Technické parametre

SMART
Áno
Orálne centrum Nie
Ústna sprcha Nie
Úložný priestor Nie
Zdroj energie akumulátorový (Li-On)
Značka kvality dTest Nie
Typ sonická
Počet sterov za minútu 31000
Bielenie Áno
Cestovné puzdro Áno
Tlakový senzor Áno
Značky Philips
Šírka výrobku 13.9 cm
Výška výrobku 20.2 cm
Hĺbka výrobku 8.9 cm
Hmotnosť výrobku 1.0 kg
Šírka výrobku 17.9 cm
Výška výrobku 26.0 cm
Hĺbka výrobku 11.9 cm
Hmotnosť výrobku 1.2 kg
Dokumentácia k tomuto produktu
Philips-2945093373-hx9924_47_pss_cescz Stiahnuť / (710.45 kB)
Philips-2600358995-hx9924_47_pss_ Stiahnuť / (679.23 kB)
Philips-2468224668-hx9903_13_dfu_slv Stiahnuť / (6.01 MB)

Odporúčame prikúpiť

Poistenie predĺ. záruky + 5rokov 69,30 €
Poistenie predĺ. záruky + 3roky 52,60 €
Poistenie predĺ. záruky + 1rok 26,30 €